Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tud. Na mondani valaki ilyen...

Tud. Na mondani valaki ilyen animét?

Figyelt kérdés

Megnéztem most sorozatba 3 olyan animét aminek brutál szar vége volt ugyh kicsit elegem van..Totál jó az egész meg minden erre ilyen vége van.. nagyon szomorú volt.

Nekem már tényleg mindegy milyen története van csak érdekes legyen és várjam a kövi részt.

Tudnátok modani olyan animéket aminek jó vége van?



2016. márc. 14. 18:00
 1/8 Amanda52 ***** válasza:
32%
Szerintem a Naruto nagyon jó anime, Csak ajánlani tudom :)
2016. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hello. Én ma fejeztem be a Wolf' rain-t es ajanlom neked, mert nagyonnagyon izgi, es pl. ha este megnezel egy reszt elalvas elott, akkor azon izelsz, hogy "uuuu basszus milesz a fojtatas?"


Bar ennek is szomoru a vege de nem rosz, csak olyan h "basszus en nem erre szamitottam..."


De azert ajanlom...😉


De ha tenyleg vidam vegut szeretnel, akkor inkabb vard a kovetkezo valaszt😊... Hajra!!☺

2016. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, a Soul Eater-nek is jó vége van, bár alapvetően nem túl vidám. :D

Vagy pl.: Inuyasha, GhoStories, Kaleido Star, Lovely Complex, Ah! My Goddess.

A Death Note-nak is "jó" a vége, bár relatív, ki kinek szurkolt... :D

Ami egy az egyben poénos, rövidebb sorozat, az a Nerima Daikon Brothers.

Régen nagy kedvencem volt még a Slayers, annak is jó vége lett. Vagy ha már régieknél tartunk, akkor a Dragon Ball, aminek úgy néz ki, sosem lesz igazán vége. :D

A Yu Yu Hakusho-t még nem láttam végig, de majdnem biztos, hogy jó vége lesz.

A Detective Conan-t is szerettem annak idején, az is vidámabb hangvételű anime, krimi-rajongóknak ajánlott.

Kedvencem volt még a Gallery Fake, a Trigun, Black Lagoon, a Pokoli lány, Paradise Kiss, Rozen Maiden, a Naruto, Bleach, Kiddy Grade, Nana, Sword Art Online, és a Sailor Moon természetesen :D

2016. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Naruto tényleg jó csak annyi hogy kicsit sok filler van de szerintem legalább azok érdekesek és még nincs vége:)
2016. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Tenkuu no Escaflowne

Nanatsu no Taizai

Kill la Kill

Trigun

Tiger & Bunny

Hataraku Maou-sama!

2016. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lovely Complex ^^
2016. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sakurasou no Pet na Kanojo

Golden Time

Gosick

Mirai Nikki

2016. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézzél Pokémont, az garantáltan vidám!XD
2016. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!