Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani valami jó...

Tudtok ajánlani valami jó fantasy/horror animét?

Figyelt kérdés
Amiket láttam és tetszettek: Fate/Zero, Fate/Stay night Unlimited Blade Works, Fate/Stay night, Death Note, Code Geass, Guilty Crown, Owari no Seraph, Ao no exorcist, Tokyo Ghoul, Mirai Nikki, Deadman Wonderland, project K. Főleg elgondolkodtató horrorra gondoltam, olyasmire mint a Tokyo Ghoul, de vígjáték is jöhet.

2016. márc. 15. 14:57
 1/3 anonim válasza:
20%
Igaz történet alapján. A VILÁG legjobb....hogy is mondjam?. Nem horror hanem inkább pszicho filmje ( horror ami a lelki világodra hat) az az Ördögűzés Emily Rose üdvéért! 2 hétig féltem este kimenni pisilni. Jó szórakozást, élvezni fogod!
2016. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fantasy horror animéből ha még nem láttad:

Afro Samurai 1-2

Blue Gender (kicsit régebbi, ergó a grafika mai szemmel már nem a csúcs, de megéri szerintem)

Elfen Lied

Higurashi no Naku Koroni

Higurashi no Naku Koro ni Kai

Serial Experiments Lain

Paprika - nem horror, de az agyadba mászik

2016. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. jún. 25. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!