Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyik anime...

Szerintetek melyik anime körül van a legnagyobb vita?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy jó vagy rossz, hype


Szerintem a Naruto



2016. márc. 16. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik fele szereti másik fele utálja, vagy nem érti mire a nagy felhajtás:

Elfen Lied

Shingeki no Kyojin

High School DxD

Bakemonogatari (és a többi évada)

One-Punch Man

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Code Geass

Bleach

Cowboy Bebop

From the New World

To Aru Majutsu no Index

Dragon Ball (ez is ilyen, valakinek meglepő)

2016. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Naruto

Bleach

Dragon Ball

Swold Art online

Elfen Lied

One punch man

2016. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Naruto, a Bleach-ről senki sem vitázik érdemben mostanában, a hype csúcsán odaírta valaki egy kommentben hogy "szar" azóta meg divat lett mindenhova odaírni ugyanezt.
2016. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Narutora szavazok én is.
2016. márc. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen, szerintem is a Naruto, mert még amíg a SAO-ból, meg a Bleach-ből idővel kiábrándulnak az emberek erről a fosról viszont tényleg elhiszik, hogy jó.
2016. márc. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 death42 ***** válasza:
Hasonlóan vélekedem, mint az 1-es válaszoló. A SAO 2. évad körül is megy a vívta, ahogy a Dragon Ball GT/Dragon Ball Super + Naruto. Ezenkívül: Shingeki no Kyojin, Code Geass, Elfen Lied, stb. Ezek mind favorit vitaforrások. Szetem a Bleach, Naruto, SAO rég leírta magát. Talán még a SAO-nak van esélye javítani, de a másik kettő menthetetlen.
2016. márc. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3# vagyok, a naruto régen jó volt, viszont a Pain harc után ki ne érezte volna úgy hogy max 50 rész és vége? Hát ahoz képest már 300 rész eltelt és szinte semmi értéket nem adtak hozzá ami kitöltötte volna ezt a megállítás nélkül több mint 4 nap alatt lejátszható celluloidot. Én a sima Naruto első 137 részét változatlanul a valaha volt egyik legjobb shounen animének tartom, és még a Shippuuden egy pár évadig hozta a színvonalat.
2016. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Naruto. A sok filler miatt ~főként
2016. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem Sao Sword art online körül. Nekem tetszett. mindjárt kapok hideget meleget. :)
2016. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!