Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Free! Eternal Summer (2....

Devil *_* kérdése:

Free! Eternal Summer (2. évad) végén Haru elment Ausztráliába Rin-nel?

Figyelt kérdés
Mert ugye Haru-nak is lett egy álma, és így folytatta az úszást, és az utolsó rész végén mutatták is, hogy edzésen van. Vagy csak én értettem rosszul?

2016. márc. 26. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat ugye volt egy resz, ahol Rinnel elutaztak Ausztraliaba, meglatogattak Rin "szuleit", meg ilyesmi. Ott ha jol emlekszem, uszni is elmentek egyutt.

De (mar nagyon reg lattam, szolj ha hulyesegeket irok) az anime legeslegvegen Haru nem ment Rinnel, o ott maradt ahol eddig lakott, es aztan az olimpian(?) vagy valami neves kulfoldi versenyen talalkoztak ujra.

2016. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

* BIG SPOILER *


Rin ráébresztette Haru-t hogy mi az álma és ő is versenyezni akart, főleg Rinnel, mert ugye vele akart úszni. Úgyhogy együtt elmentek és az utolsó részben már az olimpián úsztak és egymásra mosolyogtak. :)

Makoto meg Sousuke tokyoba ment egyetemre elvileg. Nagisa meg Rei ugye maradtak az iskolában, mert ők nem végzősök voltak. Rin Nitorinak adta a Samezuka kapitányságot, ő továbbra is úszik Momoval. Hajj istenem de sírok egy harmadik évadért... csomó mindent ki lehetne még ebből hozniiiii :'C for the future


/ Egy Rinharu fan xd <3

2016. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Sokat nem spoilereztél, mert már végig néztem és én is örülnék neki, ha lenne harmadik évad, mert bőven lenne téma :)

2016. ápr. 3. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Lenne hát :) meg új karaktereket is be lehetne hozni, mindenből lehet még jó sztorit alakítani. Neked ki a kedvenc párosod egyébként kérdező? Rinharu vagy Makoharu? :D
2016. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Riely ***** válasza:

Csak Rin.ment Ausztráliába, Haru Makotoval ment Tokióba egyetemre (Makoto tanul, Haru meg úszik), Sosuke pedig otthon maradt.

Amúgy már van 3. évad, de lehet hogy ezt már tudod

2018. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!