Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szokták mondani hogy a Fairy...

Szokták mondani hogy a Fairy tail anime "rajzolása" folyamatosan romlik, ez igaz?

Figyelt kérdés
Ha igaz akkor mennyire?...nagyon szembetűnő vagy mindig csak kicsit romlik és hozzá lehet szokni?

2016. márc. 30. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, a stúdió "stílust váltott" az egy éves szünetben. Röviden és tömören, borzalmas az új grafika. A Fairy Tail anno erősen hangulat anime volt, hangulatot marha jól tudtak teremteni, elfeledtetve hogy orbitális klisékből dolgoztak. Mára számomra nézhetetlen. Az A-1 televágja fanservice jelenetekkel, gyenge minőségben, mára ahangkeverés sem az igazi. Csillagszellem filler óra nem néztem, pedig a Tartaros arcot sokan ajánlották, lehet egyszer ledarálom, de fárasztó.


(Anno mikor abbahagytam emlékszem volt valami ősmágus akinek akartak adni egy részt a múltjára.... errefele 18 percig Lucy meg Mirajane sztiptízét láttuk, a karakterdrámát meg két részben lezavarták. EZ AZ Ami felidegesít amellé hogy a hangulat elveszett. Az egy éves szünet után a Fairy Tail-ből, Fanservice Tail lett.)

2016. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így voltam vele, de már a Celestial Spirit arcot is csak azért fejeztem be, mert nem akartam a közepén eldobni. Az A1 nagyon ingadozó minőségű munkákat dobál ki, főleg mostanában inkább alulról súrolják az átlagot, valamiért mégis nagyon népszerű az igénytelen szemét, amit kihánynak.


A Gakusen Toshi Asterisk-kel vallatni lehet és már a második évadot kapja és a katasztrofális Hai to Gensou no Grimgar is a téli szezon második legnépszerűbb darabja volt, amit csak a közepestől hajszállal jobb Boku dake ga Inai Machi előzött meg.

2016. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem...azért lehet hogy majd megnézem
2016. márc. 30. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lett annyira rossz. Eleinte számomra is fura volt a rajzolás, de szerintem meg lehet szokni.
2016. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi ^-^
2016. ápr. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!