Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol vagy milyen címeken tudom...

Hol vagy milyen címeken tudom elérni a Manga többi köteteit a Berserk óta?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok a témában csak a 25 részes első évadot néztem meg, aztán utána néztem itt az oldalon is és valami köteteket emlegetnek a fanok... :$ de asszem' fogalomzavarban is vagyok... most akkor mi is van?

2016. ápr. 1. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy Berserk című manga. Régen a 90-es években készítettek belőle egy animét. Az anime 25 részes és csak a manga egy részét dolgozza fel és valamennyire el is tér a mangától. Az anime (a legelső rész elejét leszámítva, mikor Gutts megöli az Apostolt) a manga "előzménye".

Itt az eddigi összes manga fejezet:

[link]

2016. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és állítólag júliusban jön a 2.évad: https://www.youtube.com/watch?v=iLMimcmxIdk
2016. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elakarod kezdeni olvasni a mangát,akkor kezdheted az elejétől, mert az vmennyire eltér. Pl. benne van egy Puck nevű karakter,aki Gutts társa lesz, illetve benne van az átalakulás utáni Griffith is, mint Femto. Viszont ha nem akarod azokat a részeket elolvasni, amiket feldolgozott az anime, akkor úgy csináld,hogy elkezded a mangát a legelejétől. Majd mikor elérkezik a visszaemlékezés, hogy mi vezetett a jelenlegi helyzethez, akkor azt átugorhatod, mert ez az anime.

És vagy ott térj vissza a mangára, ahol az animében Gutts elveszti a karját: [link]

Vagy még előtte, mert van benne történet, ami kimaradt az animéből: [link]

2016. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Látom ott vagy a témában! Nem unalmasabb amúgy olvasni mint nézni? :-)
2016. ápr. 1. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg, tekintve, hogy az anime változatokat erősen cenzúrázták és egy rakat érdekes és elcseszett dolgot kihagytak belőle, valamint a karaktereket is kevésbé fejtették ki. Ráadásul a mangának elképesztően részletgazdag a rajzolása. Az elején még annyira nem jön ki, de a 12-13. kötet felé (ott ahol az anime letette a fonalat) nagyon sokat fog fejlődni.
2016. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előző mondja.
2016. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!