Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írna valaki olyan animét...

Írna valaki olyan animét amiben a főszereplő csaj szerelmes egy fiúba de egyszer meghallja hogy a fiú egyáltalán nem így érez sőtt. és utána valahogy a fiu lesz szerelmes a csajba a csaj meg megutálja a fiút?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy van e benne fantasy vagy csak love story az egész és az is mindegy hogy hány részes csak az a lényeg hogy ez vagy ehhez hasonló legyen az alaptörténet. Mert már láttam olyat ahol a csaj akkor hallja meg amit a fiu mond mikor véletlenül menne fel a lépcsőn de nekem az is jó ha a fiú megtudja hogy a csaj meghallotta amit mondott vagy tett vagy akármi... Húha remélem azért létezik ehhez hasonló mert nagyon jó lenne. A válaszokat előre is köszönöm jah és nyugodtan írhattok többet is ha van ^_^ kösziii

2016. ápr. 4. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ez egy picit hasonlít.Nisekoi.Utálják egymást és a csaj beleszeret,de közben több lány is van.Szerintem tetszeni fog. :)
2016. ápr. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lovely Komplex :D A legjobb love sztori örökké!
2016. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a lovely complex de még talán a soul eater vagy az nem olyan nembaj mindenképp javaslom
2016. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, a Tonari no Kaibutsu-kun-t ajánlom :)
2017. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!