Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért pont Neji? 😭 ...

Miért pont Neji? 😭😭

Figyelt kérdés
mi az , hogy megölik mert a Byakougan szem használokból (a fiatalok közül) van kettő?! Ez akkora baromság olyan mintha egy ikertestvér párt megölnél mert hogy belőled már van kettő... Úristen😠😑😒 miért nem lehetett annyi , hogy elmegy mit tom én világot látni mint Jiiraya?! Miért kellet kinyírni? Ez akkor izéség volt! Mellesleg azt a szereplőt ölték meg akit a legjobban bírtak az emberek....(legalábbis én bírtam) Ha tudták , hogy ez lesz akkor Gai sensei csapatába miért nem egy nem Byakougan szemű embert raktak bele?!?😑😑fú

2016. ápr. 9. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Lány vagy?:D
2016. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert mindig a kidolgozottabb karaktereket kell kinyírni, hogy ne legyen túl mély a sztori.

:D

2016. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Neji a kedvenc karakterem.Úgy látszik az író szereti kinyírni a legnormálisabb karaktereket,Neji mellett pl. még Itachi. Amúgy azért halt meg Neji,hogy Naruto és Hinata összejöjjön,de ez akkora hülyeség!Mintha amúgy nem jöttek volna össze?! Én csak azt sajnálom nagyon,hogy nem láthattam,ahogy Neji megváltoztassa a Hyuuga rendszert. :/ :)
2016. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért hozták vissza Orochimarut? Miért Tobi=Obito? Miért Shikamaru és Inoichi (de legalábbis miért úgy, ahogy)?

Miért akart meghalni Obito az ellenségeiért? És miért tette meg ugyanezt Nagato?

A Fekete Zetsuról és Kaguyáról már nem is beszélve, de Hashirama visszaemlékezésének a végén már csak 10 részenként olvastam azt a borzadályt.


Az anime már sokkal korábban de később is a manga paródiája volt. Sajnos ki$hi ezt magára vette, és egy idő után teljesen széttrollkodta.

Nem lett volna szabad hagynia, hogy a Shippuuden anime 173. résztől történő színvonalromlása, és nevetséges egyszerűen röhejes fillerjei hatással legyenek a manga színvonalára.


Neji halála és annak módja teljesen illogikus és nevetséges volt. Hiszen meghalt az ellenségeiért.

Miért? Mire föl?

Sokszor végigfutottam az utolsó 100 részt, mert kétpelen voltam elhinni, hogy egy ilyen nagyon jó történetet ennyire szét lehet cs*szni, míg rá nem jöttem a megoldásra: ha végiggondolod a Hyuugák voltak a legbonyolultabb mellékszála a történetnek. De ki$himoney addigra már régen nem akart agyalni. (Lásd a többi kevésbé összetett mellékszálat.) A lényeg az, hogy minél trollabb legyen az eseményszál.

Sajnos.

2016. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ő volt a kedvencem, de most már, személy szerint, tojok rá, írtam egy fanfictiont, amiben családot is alapít... xD


Amúgy: Neji egy nagyon szerethető karakter volt, a hibái ellenére, amire magyarázatot is adtak, és amikor meghalt, akkor a sztori oda érkezett, hogy valakit épp ki kell nyírni végleg, mert kevés a dráma. És már bocsánat, de ha megölnek egy felszínesebb karaktert, akiről lófüttyöt nem tudunk, kiből váltott volna ki bármilyen érzelmet? Neji annyira szerethető lett a végére, azáltal, hogy rokonszenveztünk vele a múltja miatt, plusz ki is derült, hogy van szíve, hogy tökéletes alannyá vált a megmurdálásra.


Ráadásul, az ő múltjához és fejlődéséhez kapcsolódott akkoriban az egyik legmélyebb mondanivaló és tanulság, amit így tudtak elmélyíteni. Nem úgy, hogy él tovább, boldogan.


Azért, csesszék meg! :D

2017. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!