Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi lehetett ez a film?

Kszk2 kérdése:

Mi lehetett ez a film?

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam de kb ezekre emlékszem:

Több részből állt de az is lehet hogy csak a reklámok miatt tűnt így. Animációs film volt (lehet hogy anime de nem tudom)

Volt egy város amit valami szörnyszerűségek (Istenek?) támadtak és azokat próbálták visszaverni ilyen robotszerű valamikkel amikbe bele lehetett ülni(ezzel irányították) és belül "folyékony oxigén" vagy mi volt. Még arra emlékszem hogy két főhős volt de az egyiknek valami baja volt (Beteg volt vagy nemtudom).


Nem nagyon emlékszem ennél többre mert 7-8 éve volt és csak a felétől kezdtem nézni + a végét se láttam (Vihar volt és elment a TV jel). V.melyik műholdas adón volt (Astra műhold).


Most valamitől eszembe jutott ez a film és érdekelne a vége.



2016. ápr. 11. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A címe Neon Genesis Evangelion és egy 26 részes anime sorozat.
2016. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez volt az. Köszi szépen. Ment a zöld :D
2016. ápr. 13. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha film és nem sorozat volt, akkor a Rebuild of Evangelion 1.11 volt az. De az eredeti sorozatot (neon genesis) jobban ajánlom.
2016. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!