Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő animékről és melyik ajánlnátok, hogy nézzem meg?

Figyelt kérdés

Hyouka

No game no life

Isshuukan friends

Mahouka Kou kou

Glasslip

Kyouka no katana

Sakurasou no pet no kanojo

Nisekoi

Golden Time

Anohana

Chuunibyou

Black bullet

Nagi no asukara



2016. ápr. 13. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Személy szerint:

1. Chuunibyou (már ha erről van szó: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, az elképesztően jó, de csak az első évad)

2. Sakurasou no pet no kanojo (humor bomba)

3. Anohana (siratós, jó)

4. No game no life (ha bírod a fanservice-t nem fog zavarni, mert nagyon jó anime)

5. Kyoukai no Kanata (1-nek elmegy)


A többit vagy nem láttam, vagy nem tetszett.

2016. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

No game no life.

Csak ajánlani tudom. Remek főszereplő jó történet csak befejezetlen.

Anohana

szerintem egész jó anime nem sok ilyen jellegüt néztem, de ezt bátran ajánlom.

A többit sajnos nem láttam.

2016. ápr. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- Chuunibyou Demo Koi ga Shitai

Ez egy jó kis iskolai romantikus anime, igaz a 2. évad nem lett olyan jó, mint az 1., de nekem az is elnyerte a tetszésemet. A kedvenc lány karakterem ebből az animéből van, még pedig Takanashi Rikka. Annyira cuki! :3

2016. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak az Anohanát láttam, és hát nem tetszett. Ha szereted hogy a karakterek minden részben kiabálnak, sírnak, veszekednek, gyászolnak és drámáznak akkor imádni fogod.
2016. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem láttam az összes felsoroltat, de:


Hyouka - amennyiben nem zavar a "lassú víz partot mos" típusú történetvezetés, imádni fogod (legalábbis nekem az egyik kedvencem). A grafika is gyönyörű, és van egy hangulata, ami miatt még azt a részt sem untam egy percig se, amelyikben konkrétan végig kettő darab szereplő beszélgetett. Végig. (Igazából teóriákat gyártottak, de ez most hosszú.)


No Game No Life

Egy kis fanservice beütése van, de nem vészes (én nem szoktam bírni a villantós animéket, de ez nem volt halálos). A történet mindenért kárpótol, kár, hogy befejezetlen.


Isshuukan Friends

Nos, ebben az animében sem teng túl az izgalom, de amennyiben szeretsz lelki/érzelmi vívódásokról/problémákról nézni cuccost, szeretni fogod. Kicsit olyan "50 első randi" beütésű, csak itt (annak ellenére, hogy a srác tényleg belezúg az amnéziás csajsziba) inkább az újra és újra összebarátkozás van terítéken, mintsem a romantika.


Kyoukai no Kanata

Nem túl nagy szám, igazából bajod nem lesz belőle, ha megnézed. Viszont nem túl emlékezetes, én is csak a legelső meg a legutsó jelentre emlékszem (hú, az elég megható volt:D)


Sakurasou no Pet na Kanojo

Mindenképp:D Elképzelni nem tudod, mit hagysz ki, ha nem nézed meg. Igazi humor bomba, hogy az egyik előttem válaszoló szavaival éljek. Szakadtam a röhögéstől (és nem csak kétfelé).


Nisekoi

Nagyon jópofa az alapsztori, és annak ellenére, hogy "hárem" (igazából a szerelmi sokszög jobb kifejezés), fel se tűnik igazán (én rühellem a hárem animéket, amúgy, de ezen jól szórakoztam). De sajnos, mivel a manga sztoriját zsozsó reményében húzzák, a második évad már nagyon lapos lett szerintem. De az első évadot megéri megnézni.


AnoHana

Amennyiben szereted a drámázást, és szeretsz meghatott/szomorú könnyeket hullatni sztorikon, az AnoHana neked való. Tény, hogy nem egy kiemelkedő darab - több hasonlót láttam már -, de nekem megérte megnézni. Aranyosból először karakterdrámá(cská)ba, aztán bőgésbe megy át:D


Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Az első évad fergeteges volt szerintem, amennyi f-szságot összehordtak benne. (Szerintem kicsit illuminált állapotban volt a történet eredeti kitalálója, amikor eszébe villant ez a sztori:D). Ha akarsz nevetni, vagy face-palmolni egy jót, ez az anime neked való.


Nagi no Asukara

Nekem ez volt a szezonjának legmeglepőbb darabja. Mert, bár van egy egész kreatív alapsztorija, eleinte nem sok minden történt - igazából sulis vígjáték, néhol diszkriminációt érintő megnyilvánulásokkal, ahol az egyik diszkriminált fél a túlreagálás rossz példáját is felmutatta, de összességében egy ilyen cuki, kuncogjunk egy jót volt az első fele. De aztán olyan fordulat volt benne, hogy kiestek a szemgolyóim a helyükről. Igazából, nem volt akkora csavar, mint néhány más sztoriban, de az addig lezajlott események semmitmondása után, konkrétan olyan érzésem volt a cukiból hirtelen tragédiaszagú drámába átváltó jelenetektől, mintha Aranyhaj tarkón csapott volna a kedvenc serpenyőjével.

2016. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!