Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor kezd durvúlni a Gintama?...

Mikor kezd durvúlni a Gintama? (lesnek e benne véresebb részek? )

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy ez az anime fog majd dúrva részeket is tartalmazni, mert én úgy tudom ,hogy fog de még semmi pedig a 49 résznél tartok melyik résznél lesz majd úgy mond véresebb? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 19. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nemsokára elérsz a Benizakura archoz (58. rész), az az első komolyabb történetív. Lesznek még durvább részek (pl. Ikkoku Keisei arc, Shogun Assassination arc, Farewell, Shinsengumi arc, hogy pár kedvencemet kiemeljem).
2016. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondta mindjárt eléred az első komolyabb arc-ot, de tudnod kell, hogy a Gintama elsősorban paródia sorozat, így két értelmes történetív között mindig legalább 50 résznyi baromkodás van.
2016. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat :) Legalább megtudtam, hogy lesz "Komolyabb oldala" is.
2016. ápr. 19. 19:56
 4/4 death42 ***** válasza:
A gintama komoly tud lenni a maga módján.
2016. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!