Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti, hogy fogadnátok ha bejelen...

Ti, hogy fogadnátok ha bejelentenék, hogy a Strawberry Panic-nak lesz 2. évada?

Figyelt kérdés
Már kb. egy fél éve befejztem a sorozatot és akkor biztos voltam benne, hogy lesz következő évad ahol kiderül mi lesz Nagisával és Shizumával, mert én picit el voltam keseredve, hogy nem mutatták meg mi lett velük utána. Én nagyon kíváncsi vagyok azóta is, hogy örökre elmentek vagy csak egy kis időre. Én biztos nagyon örülnék neki ha lenne, de szinte 1000% hogy nem lesz. És Ti, hogy fogadnátok?

2016. ápr. 20. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi ez a sorozat, de a nevéből ítélve elég beteg története lehet.(elkezdem nézni):D
2016. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számomra rém unalmas volt, nem tudom hány részt láttam, de nagyon untam, szóval abba is hagytam.
2016. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rákerestem és inkább nem kezdem el.
2016. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 D-Mano ***** válasza:

Én szerettem azt az animét. De nem igazán érdekelne egy második évad, mert csak egy-két résszel kellett volna megtoldani a végét, nem többel.

Jó lenne viszont egy hasonlóan jó történetű shoujo ai végre.

2016. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!