Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A nyári MONDOCON ugyanolyan...

A nyári MONDOCON ugyanolyan lesz mint a tavaszi? 60 ezer forintból sok mindent lehet venni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy melegebb. Emiatt úgy hallottam kevesebben mennek, ez igaz? Illetve, kínálatilag ugyanazok lesznek? Előző Con-on voltam, akkor 5000 valamennyit vittem és egész szépen kijöttem, szóval okosan költöttem a pénzt. Ballagásomra -először tehetjük meg- 60 ezer forintot kapnék a Con-ra. Idegen nyelvű mangák pl.: D Gray Man 4 az egyben mennyibe kerülne?

2016. máj. 1. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyarin pont tobben vannak mert szunet van es a videkiek is fel tudnak menni tobben is, de amugy ugyanolyan lesz:3 60E ftbol meg meg tudod venni a fel mondocont xD Kinalatilag is ugyanaz lesz szerintem nagyreszt:)
2016. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, azt hittem kevesebbe a meleg miatt. :)

Na, szuper, ennek örülök! XD :D

Köszönöm!

2016. máj. 1. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mangákat angol nyelven rendelhetsz a bookdepository-ról is.


[link]


Postaköltség nincs, az ár annyi, amennyit látsz.

2016. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőhöz, onnan rendelj inkább, majdnem fele annyiba kerülnek mint conon.
2016. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NekoMc ***** válasza:

Tény, hogy Book-on olcsóbb, de ha a conon nem venne senki se külföldi mangát, még kevesebb árus lenne kint :D Konkréttan a trillian nem lenne kint meg az animeland mnangarésze :D

Magyarbol ott a fumax, ár náluk is van külföldi ami olcsóbb, Koreaibol ott a vad virágok vannak magyar nyelvű amit kiadnak. és vannak eredeti koreaiak :)

2016. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!