Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aki látta a NANA-t az segítsen...

Aki látta a NANA-t az segítsen? (Lent)

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy milyen témában kéne feltennem a kérdést, a lényeg hogy tegnap befejeztem, és többször is meg kellett állnom, mert egyszerűen képtelen voltam tovább nézni (lelkileg). Illetve akárhányszor csak a végére gondolok a szívem összeszorul, este úgy feküdtem le hogy végig az járt a fejemben, pedig 5órával előbb már befejeztem, és reggel meg úgy ébredtem hogy még tiszta kóma voltam mégis azon gondolkoztam, ez azért ijesztő számomra mert általában kell 1 perc míg felébredtem,most meg még úgy voltam mint amikor valaki felébred 5-10mp-re MAKD vissza alszik és tele volt a fejem az egész befejezésével. Úgy érzem mintha elvett volna tőlem valamit ez az anime, és arra lennék kiváncsi hogy csak én érzem így vagy mással is történt valami mikor végignézte?

2016. máj. 5. 09:54
 1/10 A kérdező kommentje:

Majd*

Elnézést, automatikusan kijavítja és nem engedi kikapcsolni :c

2016. máj. 5. 09:56
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én láttam a NANA-t még nagyon régen,de mikor vége lett én úgy fogtam fel,hogy "oké,ennek is vége."Szóval én nem agyaltam rajta ennyit.De ez természettől függ,látod,te lehet majdnem mindegyik film végén ennyit agyalsz míg más egyiken sem.Ezzel semmi gond nincs,csak ne menjen semmi rovására,hogy ennyit gondolkodsz rajta.Ez egyébként azért van,mert biztos nagyon tetszett neked a NANA,és megérintett.

2016. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De épp ezaz hogy soha nem szoktam gondolkozni a filmek végén, ha valami olyan történik ami idegesítő akkor max 1percig izélek rajta, aztán el is felejtem, filmeken meg általában képtelen vagyok sírni, ennél meg az x. rész után már sirtam, és emiatt ijesztő számomra ez az egész
2016. máj. 5. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne legyen ijesztő,mert ez normális.Én sem vagyok az a sírós,gondolkodós tipus filmeken mégis volt olyan film amin ezt tettem.Ne agyalj rajta ennyit,bajod úgysem származhat belőle.Majd elmúlik,végülis nem fogsz 15 év múlva is ezen agyalni.
2016. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én miután végignéztem,egy teljes hétig lehangolt voltam, de ez is csak azt bizonyítja, hogy megérintett az anime.
2016. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat^^
2016. máj. 7. 02:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen.Jó sok ideig lehangolt voltam,de segített az,hogy elkezdtem egyből utána nézni egy másik animét.Szerintem máskor te is csináld ezt.:) Amúgy épp a Nana c. animén gondolkodom,hogy megnézzem.Megéri? :)
2016. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es válaszolónak.

Szerintem maximálisan megéri,mert nagyon jó anime..én imádtam:)

2016. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod.Akkor szerintem megfogom nézni. :)
2016. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó szórakozást hozzá.:)
2016. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!