Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime, amiben meghal a főszere...

Anime, amiben meghal a főszereplő?

Figyelt kérdés

PL gondolok itt a highschool dxd-re amikor a végén issei meghalt, vagyis, csak majdnem, meg a date a live-ra amikor az elején lelövik a főszereplőt.

A műfaja ecchi, comedy, harem, action

Ami ne legyen benne: yaoi, mecha, kodomo, és lányoknak szóló művek.

Legyen vicces, és a főszereplő úgy "látszatra" haljon meg, pl: mindenki elhiszi, hogy meghalt, de mégsem,

pl: zero no tsukaima, amikor a főszereplő 60ezer katonával küzd meg, és meghal.

Ja és school days le legyen XD

egy hatalmas otaku:3



2016. máj. 5. 16:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, de mintha a Monogatari Series valamelyik évadában/részében lett volna hasonló rész. Egyébként ecchi, vígjáték (abszurd humor), hárem és egy kis akció is van benne.

Esetleg még a K is ilyesmi, bár itt nem akarok spoilerezni. Van benne fanservice, egy kis vígjáték és akció is (főleg a második évadban), de nem hárem.


Zárójelesen megjegyezném az Ajint, bár ebben nincs ecchi, vígjáték, hárem és nagyobb akció se, de egy egész jól összerakott történet (mondjuk lehet, hogy ismered is:D).

Zárójel a zárójelben: Gintama. Az egyik legjobb (ha nem a legjobb) vígjáték és paródia az animék között. Mivel elsősorban paródia, a vicces jelenetekre, és különböző dolgok kiparodizálására mennek rá, de kb. a 60. résztől már 10-20 részenként vannak "nagyobb" arcok is, amikben elég sok és jó akciójelenet van. Ezeknek a többségében pedig azért egyszer-kétszer úgy tűnik, mintha Gintoki, a főszereplő feldobná a bakancsát... De ez az anime már tényleg nagyon zárójeles, de ha vevő vagy a humorára, megszereted a szereplőket, akkor ez a te animéd lesz:D

(Még mechában tudnék ilyen animét, de azt írtad, hogy azt nem szereted)

2016. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

feltétlen megnézem ezeket :)

jöhetnek még :DDD

2016. máj. 6. 17:39
 13/35 A kérdező kommentje:
igen, sajnos nem szeretem a mechát, nem az én műfajom :)
2016. máj. 6. 17:40
 14/35 6byakuya6 ***** válasza:
Bleach? Abba kb 10szer megölik a főszereplőt de nem hal meg.A kedvenc animém
2016. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

ránézek a bleach-re is :D

úgy is meg akartam nézni egyszer :D

2016. máj. 6. 19:45
 16/35 anonim ***** válasza:
JoJo's Bizarre Adventure (2012): Itt ténylegesen megölik a főszereplőt, és NEM éled újra. Műfaját tekintve egyébként shounen.
2016. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Akame ga kill
2016. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
akame ga killt már láttam
2016. máj. 7. 08:11
 19/35 A kérdező kommentje:

utolsó előtti, köszönöm a választ!

feltétlen megnézem :)

2016. máj. 7. 08:11
 20/35 A kérdező kommentje:

bocsi, de ez a jojo nem tetszik :D :S

bocsi

2016. máj. 7. 08:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!