Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van egy hülye haverom akit...

Van egy hülye haverom akit megpróbálok rávenni hogy, legalább egy anime legalább első részét nézze meg de még azt a 22 percet sem hajlandó rászánni, hogy tudjam rávenni hogy, legalább megpróbálja?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?

2016. máj. 6. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod rávenni? Sokaknak taszító az animék stílusa, ha nem akarja látni, ne erőltesd már rá. Velem is megnézettek egyszer egy "vicces" sorozat egyik részét, hát el sem mosolyodtam.
2016. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem érdkeli hagyd. Számtalan remek sorozat és film van, amit nézhet, ha az animék nem érdeklik, több ezernyi más mozgókép marad a számára.


Esetleg amit megtehetnél, hogy mondjuk a legjobb Ghibli filmek közül ajánlassz egyet - mondjuk a Vándorló palotát -, vagy egyéb érdekes, jó egészestés animéket - Redline, Paprika, Perfect Blue...


(Én is úgy jártam, mint Te, első kommentelő, haverom anyaggatott az Így jártam anyátokkal, végignéztem az első részt, és semmi, elemnt 20 perc a semmivel, se egy poén, se bármi értékelhető. Előtte se érdekelt, utána meg főleg nem)

2016. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fizess neki vagy hívd el közös filmezésre és beteszel neki valamit,meg majd azután egy animét is. :D
2016. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy ne erőltesd. Én is szeretem az animéket, mégse veszem rá az olyan barátaimat arra, hogy nézzék őket, akikről tudom, hogy nem szeretik, és nem is akarnak megismerkedni velük.

Aki pedig érdeklődik az animék iránt, annak az ízlésének megfelelő animét próbálok ajánlani. Az egyik ismerősömnek nagyon tetszett a Psycho-Pass, a Mirai Nikki és a Code Geass, egy másiknak a 07-Ghost és a Hetalia, egy harmadiknak meg a Shigatsu wa Kimi no Uso. A szüleimnek A vándorló palota tetszett.

Ha csak ráerőlteted, biztos nem fog megnézni egy részt sem. Esetleg olyanokat mondhatsz, hogy "szerintem neked ez az anime tetszene..." vagy érdemes onnan megközelíteni a dolgot, hogy nézett-e fiatalkorában/gyerekkorában animéket, vagy mondjuk mesélni egy animéről úgy, hogy nem animeként, hanem sorozatként vagy filmként utalsz rá, hátha felkelti az érdeklődését.

2016. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tesómmal megnézettem a Death Note első két részét, de semmi... csak végigszenvedte, ellenben én már az első rész után valamiféle extázisba estem és lenyomtam az első 8 részt egyhuzamban. És csak azért hagytam abba mert már hajnal 4 volt. :D 3 nap alatt kivégeztem. És imádtam.
2016. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokt:)
2016. máj. 6. 15:37
 7/11 6byakuya6 ***** válasza:
Hát engem úgy vettek rá a barátaim hogy elkezdtem a bleachet hogy folyamatosan arról beszéltek, nekem még egy idő után elegem lett abból hogy egy szót sem értek az egészből, elkezdtem és két nap alatt végignéztem az egészet
2016. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, utolsó, de lehetetlen, hogy te két nap alatt végignézted a Bleach-et:'D

Ha 0-24-ben, evés, alvás és minden emberi szükséglet elvégzése nélkül néznéd (ami ugye lehetetlen), akkor is legalább 6 nap kéne hozzá, hogy végignézd.

Tudom, hogy nem ez a lényeg, de na, azért ez annyira erős túlzás volt, hogy tényleg nem hagyhattam szó nélkül, bocsi ><

2016. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézzess vele Tarr Bélát!

Át fogja érezni, amit te most.

2016. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 6byakuya6 ***** válasza:
De ha animézek nem szoktam aludni :) amúgy lehet hogy 3 na volt de az lényegtelen
2016. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!