Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus animék?

Romantikus animék?

Figyelt kérdés
Na igen. Tudom most mindenki csapkodja az asztalt, és ordít, hogy guglizz rá! Megvolt. Olyan romantikus animét szeretnék, ami nem sablonos, és élvezhető. Utálom azt, ami be van állítva romcsinak, de nem az, meg ha a főszereplő egy tehetetlen karakter (pl Uta no prince-sama). Például láttam a Kuragehime-t, és tökre megfogott, csak a szerelmi szálat kicsit jobban el lehetett volna varrni. Előre is köszi!

2016. máj. 12. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ore monogatari szerintem egy jó anime volt Romantikus anime és még tetszett is pedig fiú vagyok meg nincs benne az a killódás ami sok animében benne van hogy 20 részen keresztül nem merik kinyögni hogy szeretik egymást...
2016. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Steins Gate és Planetes. Egyik se direktbe romantikus, de mindkettőben van azért szerepe a dolognak és elég jók.
2016. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Toradora-ez egy alap anime a romantikus kategóriában.Ha nem láttad nézd meg.Nekem tetszett.

Sakurasou no pet na kanojo-vicces és szerintem jó a szerelmi történet is.

Nisekoi-Lassan halad nagyon a szerelmi szál,de érdekes és jók a karakterek.

2016. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Garden of words - egeszestes

Sukitte ii na yo

Ao haru ride - (SPOILER) nincs ellvarva egyaltalan, de megis ideirom mert nagyon megeri megnezni!

The place promised in our early days -egeszestes

+1 a ToraDora-ra -kedvencem:)

2016. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Másodpercenként 5 centiméter

2016. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dorci007007 válasza:

tonari no kaibutsu-kun

kyoukai no kanata

kamisama hajimemashita

talán: ookami shoujo to kuro ouji

shigatsu wa kimi no uso

boku wa tomodachi ga sukunai

amnesia

Chihayafuru

2016. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 24. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!