Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ilyen animéket mondani?

LuffyAce kérdése:

Tudnátok ilyen animéket mondani?

Figyelt kérdés

1.Kicsit durvább ecchi-t (iskolai életről,ez nem annyira fontos) és a lány meg a fiú összejönek vagy nem csak nézik egy mást hanem történik is valami.(főszereplő ha lehet fiú legyen)D


2.Ez esetbe is fiú legyen de irtó perverz és legyen valami képessége(amitől kitér a többi embertől)


3.Szuperhősös animét mint.Pl:a One Punch Man de nem kell parodiának lenni csak az a szuperhöősös dolognak(most nézem a heros academia)


4.Ezek egyesitése is lehet,arra értem,h legyen vicces és hősies de perverz stb..


ja és fiú legyen a mindig a főszereplő


és még egy kérdés hl tudok úgy animét kereni,h nem beirom a címet ha nem pl: kijelölöm,h ecchi,megfantasy és úgy kidobja azokat?:D



#anime #hős #One Punch Man #Super-hősök #super-erő.super hősök #one-punch-man #perverzfiú-főszereplővel
2016. máj. 16. 14:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Talán a My little monster érdekelne. Suliban játszódig egy agresszív fiúról akihez kevesen mernek közeledni, de egy stréber csaj akit nem érdekli igazán a rossz híre korrepetálni kezdi. A többit szerintem kitalálod :) A fiú amúgy semmi szuper erővel nem rendelkezik csak mindenkit megver meg hát elég perverz.
2016. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elég jónak hangzik,már elis kezdem kösszi:)
2016. máj. 16. 15:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Rákeresni müfajra, típusra például animeaddicts oldalon - magyar

Myanimelist - angol, regisztráció nélkül is tudsz keresni

2016. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kösszi a válaszolat!!


Ha tudtok még nyugodtan jöhetnek!.:)

2016. máj. 16. 17:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tiger & Bunny - szuperhősök, nekem nagyon tetszett, nagyon szimpatikus főszereplő férfi


B Gata H Kei - itt igazából a csaj a főszereplő, de szerintem tetszeni fog, mert elég perverz, és legalább össze is jönnek

Rakudai Kishi no Cavalry - ecchi

2016. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kösszi!


Ha van meg hasonló küldjétek nyugodtan!(ecchi kicsit durvább legyen kb ilyen high school dxd szinten h mindig van Bene cici mutatás stb..)

2016. máj. 16. 19:52
 7/12 husikaXD válasza:

Bleach (főszereplő fiú Ichigonak hívják, és persze még vannak más főszereplők akik lányok... ebben nemigazán van szerelem inkább csak meg akarja védeni a barátait és a családját Ichigo...és nagyon vicces főleg Kon butaságai! Azok nagyon betegek főleg amikor kitalálta hogy elszökik. Ja és Ichigo egyáltalán nem perverz!! De a pervezséget pótolja Kon de ő csak a 7. résztől van. :D)

Noragami(errősen érik hogy Hiyori és Yato összejönnek :) Ez egy olyan anime amiben gonosz szellemekkel küzdenek különféle istenek. nagyon vicces! Ja és háát Yato sem perverz annyira... de sokkal perverzebb mint Ichigo! :D )

2016. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bleach-et mar láttam,de kösszi!

Majd megnézem milyen a másik!


De ha tudtok még akkor jöhetne!!.:)

2016. máj. 17. 05:23
 9/12 ptlg225 ***** válasza:

/3

Heroman(részben Stan Lee!!! műve)

Samurai Flamenco(ebbe belefogsz HALNI, olyan módon kiszámíthatatlan, hogy csak vered a fejed a falba, hogy ennél nagyobb hülyeséget nem tudnak bele tenni,de TÉVEDSZ)

Gatchaman(sok sorozat és film) és Gatchaman Crowds sorozatok(fun)

Gatchaman Crowds(az egyetlen anime amiben a miniszerelnök nem a gerinctelen, legszemetebb, érinthetetlen fő gonosz/boss)(a hős kérdést boncolgatja)

Talán még a Tokyo ESP(szupererő), a Nobunagun(alien invázió, erőt kapnak hogy megvédjék a földet és hősök lesznek az emberek szemében), a Sacred seven(kedvenc) vagy a Tetsuwan Birdy(nekem a régi élvezhetőbb volt mint az új)

Bocs többet én se tudok pedig nagyon szeretem őket, remélhetőleg a MARVEL és DC sikereken felbuzdulva a japánok is készítenek párat még.

2016. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kösszi elég érdekesek!!


Jöhetnek tovább ha van meg!.:)

2016. máj. 17. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!