Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » High School of the Dead,...

High School of the Dead, mennyire ijesztő?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon érdekel a sztori az AA-s ismertető alapján, de tudom magamról, hogy nagyon beszari vagyok ilyen téren, ezért gondoltam megkérdezem.

Horrorfilmeknél a Paranormal Activity már bőven túlment a határaimon, de animéken belül (egyébként életem egyetlen zombis tapasztalata) a Koutetsujou no Kabanerit jól bírom, igazából még egyszer sem szartam be rajta úgy igazán, legfeljebb kicsit gusztustalan volt egy-két helyen. :D


Mindegy, a lényeg, hogy mennyire ijesztő? Vagy csak gusztustalan?


Előre köszi a válaszokat! :)

15/L



2016. máj. 21. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira vészes. Inkább a fanservice-re mennek rá benne. :D 18f
2016. máj. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Firedoom ***** válasza:
100%
Meg csak nem is horror xD konkretan semmi egy véresebb animebez kepest. A Kabaneri messze túlszárnyalja.
2016. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs benne semmi ilyesztő. 16/F
2016. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz az irreálisan nagy mellektől akkor igen, elég para.


De most komolyan az az anime olyan rossz hogy arra szavak nincsenek. Ivó játéknak jó, minden fan service jelenetnél iszol egyet, de az is csak az alkoholmérgezésre vágyóknak ajánlom.

2016. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, megnéztem az első részt...

Igazatok volt, nem túl ijesztő, de ettől függetlenül nem fogom folytatni. A fanservice-re még azt mondom, jól van, nem én vagyok a célközönség. De olyan alpvető logikai hibák, meg agyzsibbasztó szereplők vannak benne... huh.

Mint az a kétcopfos csaj. Épp befejezi a megállapítását azzal kapcsolatban, hogy a zombik csak hallás után mennek, erre mit csinál? Ordibál. Gratulálok neki, tényleg. *facepalm*


Azért köszi a válaszokat :D

2016. máj. 22. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!