Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legjobb romantikus animék?

Legjobb romantikus animék?

Figyelt kérdés

Új animét keresek, kifogytam az ötletekből:(

Már láttam és nagyon tetszett:

-Kimi ni todoke

-Say i love you

-Special A

-Izutara na kiss

-Tonaro no kaibutsu-kun

-Inu x Boku ss

-Kamisama hajimemashita

-Kaichou wa maid-sama

Tora dorát, Lovely complexet, Clannadot elkezdtem, de nem tudtam magam rávenni, hogy végig is nézzem.Olyat szeretnék aminek szép a grafikája, romantikus témájú, legjobb ha a két fél egymás ellentettjei. (pl: a srác "menő" a lány inkább visszahúzódó.)

Valami olyan, ami megérint már az első egy-két részben, és leköt. :D Lehetőleg iskolás életben játszódjon, de ha nem, az se baj. Fiatalokról szóljon, de ne 12 éves kinézetük legyen. :D Vidám történet, Happy End-del.

Ha esetleg Inuyashahoz hasonló művet tudna valaki írni (romantika, középkori japán, féligszellem csávó vagy démonokkal való harc) azt megköszönném. Bár nem hiszem, hogy lenne ilyesmi. :(



2016. máj. 27. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Shigatsu wa kimi no uso. Én most keztdem el nézni, és máris beleszerettem.
2016. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán tetszik majd:

Kuragehime

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - paródia, de romantikus is, meglepően jó, és eszméletlen szép a grafika

Gosick - később romantikus lesz

Hakushaku to Yousei

Nagi no Asukara

Bokura wa Minna Kawaisou

Hiyokoi

Chihayafuru

Sakurasou no Pet na Kanojo - romantikus vígjáték

Ore monogatari

Ao Haru Ride

Spice and Wolf

Akatsuki no Yona

Akagami no Shirayuki-hime

Hataraku Maou-sama! - fantasy, pici romantikával

Gekkan Shoujo Nozaki-kun - elsősorban romantikus paródia

Bokura ga Ita

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Kobato

2016. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mind kettotoknek! :D
2016. máj. 27. 18:40
 4/9 D-Mano ***** válasza:

Dusk maiden of amnesia


Ef- A Tale of memories


[Strawberry Panic: Ezt még megemlítem, mert szerintem tök jó romantikus történet, csak nem teljesen passzol a feltételeidhez. Főleg, mert SHOUJO AI!!!]

2016. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A legjobb az a Ao Haru Ride
2016. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Regina2005 válasza:
54%
Kimi no todoke-szerintem nagyon aranyos a rajzolása lehet hogy először nem fog tetszeni de attól még ne, hogy abbahagyd. Ez nagyából arról szól, hogy a lánytól mindenki fél pedig nagyon kedves és a suli legnépszerűbb fiúja elkezd vele barátkozni később már más is lesz a dologban😍😍😍
2018. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Imádtam/imádom az Inuyashát én is, és nagyon szerettem az Akatsuki no Yonát, nem mondom hogy nagyon hasonlít hozza, viszont az utazás, védelmezés és a szerelmi szál ott van, talán Inuyasha után a kedvenc animém :)
2020. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uristen pontosan leírtad azt amilyen animét én is szeretnék, még a végén az inuyashához hasonlót is leírtad😱❤ de hát nincs nagyon ilyen anime de amit még nem irtak az a vampire knight ami még jó és tudom ezt a választ nem nagyon fogod látni mert 2016-ban írtad a kérdésed én meg 2020-ban a koronavírus időszakába válaszolok😅
2020. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De látom, nagyon örülök, hogy vannak még olyanok, akikkel ennyire közös az érdeklődésünk az animék terén!🥰
2020. szept. 27. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!