Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan anime, amiben van meleg...

Olyan anime, amiben van meleg szereplő, de a sorozat nem shounen/shoujo-ai se nem yuri/yaoi?

Figyelt kérdés

Tehát van egy történet, ami bármi lehet háremet és erős ecchit/hentait leszámítva, és van benne egy (vagy több) meleg szereplő. Úgy, ahogy a valóságban is lehet egy homoszexuális ismerősöd.


Tehát nem yaoi/yuri/shounen-ai/shoujo-ai, (mondjuk így belegondolva nem baj, ha időközben összejön valakivel, de ne az legyen a sztori lényege). HaruChikát már láttam.



2016. máj. 28. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem shounen/shoujo? Magyarul ne legyen romantikus se, csak karakter legyen b.?


...


Esetleg:


Tokyo Ghoul

Madoka

Shinsekai Yori

STEINS;GATE (ebben transznemű az egyik)

Monogatari Series (Bakemonogatari, Nisem. stb..)



Most csak ennyi jutott eszembe.

De egyikben se kap nagy szerepet az ha valaki homokos.

2016. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A shounen-ainak és a shoujo-ainak nevezik olyan olyan romantikus örténeteket, amiben a kapcsolat fiú-fiú (shounen-ai) vagy lány-lány (shojou-ai). Nem arra értettem, hogy nem lehet romantikus, hanem arra, hogy lehetőleg ne a meleg szereplő szerelmi életére fókuszáljon a történet.


Az animéket pedig köszönöm, de mind láttam már.

2016. máj. 28. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Tiger & Bunny - itt egyértelmű

Cardcaptor Sakura - mintha itt is lenne, de nem feltűnő

Ouran High School Host Club - van 1 leszbikus, vagy inkább egy egész iskola

2016. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Rakudai Kishi no Cavalry esetleg? Van benne ecchi és egy kis hárem-beütés is, de nem ezeken van a hangsúly, ráadásul a szereplők is rendben vannak.


A Grisaia no Meikyuu témái között is ott van a homoszexualitás, de ezt nem láttam, így nem tudok róla nyilatkozni.

2016. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tengen Toppa Gurren Lagann, bár ez gondolom nem tetszene, mert egyfelől mechás, másfelől itt tisztelettel bánnak a meleg csávóval és nem csak fujoshi eyecandynek használják.
2016. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Psycho Pass is ilyen, de ott csak a legvégén derül ki, ezen kívül egy-két utalás van benne, és nincs is fontosabb szerepe a törzénetben, viszont ettől függetlenül is érdemes megnézni, nálam sem véletlenül toplistás :)
2016. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3-as: A Tiger & Bunny mecha miatt nem lesz jó, a Cardcaptor Sakurát láttam, de nem rémlik benne meleg szereplő (most vagy az én emlékezetem szita, vagy neked rémlett rosszul :D), a Ouran pedig neee. :D


4-es: A Rakudai már a tervezett listámon van, ezzel az ajánlással pedig előrébb ugrott, a Grisaia-nak pedig utánanéztem, de az valami brutális lehet az "erős idegzetűeknek, erőszak, gyilkosság, kegyetlenség, meztelenség, mészárlás, nemi erőszak, öngyilkosság, shotacon, vérfertőzés" címkéivel :D


5-ös, én nem "eyecandynak" használnám a szereplőt, és kikérem magamnak, a lehető legmesszebb állok a fujoshiktól.

Viszont abban igazad van, a meca miatt valószínűleg hanyagolni fogom. Láttam néhány mechát, de nem igazán fogtak meg sajna.


6-os: Phycho Passt elkezdtem már egyszer, de sajnos nem jött be eléggé ahhoz, hogy be is fejezzem :)


Azért köszönöm a válaszokat! :)

2016. máj. 29. 12:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Mirai Nikki (Akise Aru)
2016. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akise Aru szerepe nagyon jó volt, főleg hogy a kedvese ként gondolt Yuki-ra.Az Akame ga killben Bulat
2016. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Psycho Passban ki a a meleg karakter? :D
2016. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!