Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animét?

LuffyAce kérdése:

Tudtok ilyen animét?

Figyelt kérdés

Olyan ecchit keresek amiben nagyon sokat mutatnak(lehet fantasy,mindegy miről szól)de ha lehet akkor a főszereplő fiú legyen.ja és nem hentait keresek


Meg ha tudtok olyan animét mondani amiben a fiú főszereplő és nagyon perverz itt is mindegy miről szól.

Amiket láttam:high school dxd,sekirei,idex,to love ru



2016. máj. 29. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Kissxsis nem hentai de nagyon karistolja annak a határát de am szerintem vicces ecchi elég sokat nevettem rajta és mutatnak is benne azért valamit de nem fantasy és a cenzúra is elég fura mert van hogy van de van hogy nincs nemigazán tudtam követni hogy mit miért és mit miért nem cenzúráztak ki de ettől eltekintve jó.


okusama ga seitokaichou Ez is eléggé karistolja a hentai határát talán még a kissxsis-nél is jobban de ez is vicces, ez sem fantasy és ebben az animében nem a megszokott 24 perces részek vannak hanem csak pár percesek (sajnos) de az alatt összejön a hasfájós röhögés :D


B gata H kei ebben nem mutatnak sokat de elég kegyetlen fajta ecchi ez nem kímél a hülységeivel :D


Monster musume no iru nichijou Ebben se lehet sok csupasz mellet látni de nem is szükséges ez elég beteg anélkül is. Ez már egy kicsit fantasy de nem az a varázsolgatós típus


Kanokon Ebben elég sokat látni bár a főszereplő srác elég töketlen meg full kisgyerek a hangja meg a kinézete de am szórakoztató volt ez is azt leszámítva hogy a főszereplő kicsit fárasztó egész jó ecchi.

2016. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amiket az első írt azokat én is ajánlanám, meg ezeken kívül nekem nagy kedvencem a Mangaka-san to assistant-san to the animation :)
2016. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első hármat láttam csak sajnos nem mindegyik címére emlékszem!de a többit megnézem! Ha tudtok még akkor nyugodtan mondjatok!!.:))
2016. máj. 29. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden echiben sokat mutatnak, csak az uncensored verziót (BD verzió) kell letölteni torrentről, nem azt ami a TV-be lett leadva.
2016. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kettőt még hozzá tudom tenni az előzőkhöz:

Grisaia no Kajitsu

Hagure Yuusha no Aesthetica

2016. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!.:) ha tudtok meg ilyeneket akkor írjátok le légyszi!.:) kösszi
2016. máj. 30. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
shinmai maō no testament
2016. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!