Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét nézzek? (Többi...

Milyen animét nézzek? (Többi infó lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csak nemrég fejeztem be, az ilyen nagyobb sorozatokat, pl. bleach, dragon ball, naruto. Már láttam pár kisebb animét, de most nem tudom mit nézzek.

Amilyen műfaj inkább érdekel: az ilyen szuper erős animék tetszenek, mint az előbb felsoroltak esetében. Ami kéne, hogy legyen azért valamilyen szinten vicces, ne ilyen vér komoly és legyen benne mindenféle szuper erővel való zúzás :D Kb ennyi az igényem. Tudnátok animéket ajánlani amikre illik a leírásom? Előre is köszi :)



2016. jún. 3. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fairy Tail, One piece, Inuyasha egy kicsit komolyabbak: JoJo's Bizarre Adventure, Yuyu Hakusho, Kiseijuu[bár ez elég véres] Kill la Kill [meztelen lányok], illetve ami nemrég indult mint anime: Boku no Hero Academy. Ez olyasmi mint a Naruto.


Remélem segítettem!

2016. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

One-Punch Man

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Boku no Hero Academia - most fut, nagyon jó eddig

Tengen Toppa Gurren-Lagann

Tiger & Bunny

Slayers

Kill la Kill

2016. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Ebben a műfajban szerintem a Fairy Tail és a One Piece mindent visz
2016. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
44%
Fairy tail, nem fogsz csalódni.
2016. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, JoJo's Bizarre Adventure (2012) és Stardust Crusaders, Tengen Toppa Gurren Lagann, Kill la Kill,
2016. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2016. jún. 5. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!