Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az elmult evben nem volt idom...

B1nc1 kérdése:

Az elmult evben nem volt idom tul sok anime-t nezni, tudtok ajanlani animeket amit erdemes megnezni es ez elmult evben jott ki?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 05:52
 1/7 Rozsda~RUST ***** válasza:
Hundred
2016. jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd ha gépközelben leszek átböngészem a listám és írok párat, ami szerintem megéri az idõt.
2016. jún. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit az 1. írt: Hundred, csak akkor nézd meg, ha szereted az ecchi, hárem féléket.


Különböző műfajúak, ami 2016-os és tetszhet:

Re:ZERO Kara Hajimeru Isekai Seikatsu - most fut, elsőre nem úgy tűnik pedig nagyon jó eddig

Boku dake ga Inai Machi

Boku no Hero Academia - most fut, shounen

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! - paródia

Flying Witch - most fut, hétköznapi boszi

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu - dráma, történelmi

Joker Game - dráma, történelmi, katona

2016. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ami idén fog kijönni, és jónak ígérkezik:

- Orange (dráma, iskola, romantikus, sci-fi, shoujo, tragédia, vígjáték)


2016:

- Boku Dake ga Inai Machi (dráma, iskolai, lélektani, seinen, természetfeletti) egy kicsit krimis beütése van, de nagyon jó.

- Sakamoto Desu Ga?, még fut (iskolai, seinen, slice of life, vígjáték)


2015:

- Shigatsu wa Kimi no Uso (dráma, iskolai, lélektani, romantikus, shounen, slice of life, tragédia, vígjáték, zenés)

- Kuroko no Basket 3 (Kuroko no Basket 3. évadja) szerintem megéri az első kettőt is megnézni, az első évad 2012-es, nekem a 3. a kedvencem, szerintem ezt is nézd meg :D (shounen, sport, vígjáték, barátság, csapat, kosárlabda, verseny)

- Ore Monogatari!! (iskolai, romantikus, shoujo, vígjáték, szerelem első látásra)


2014:

- Free! Eternal Summer (a Free! 2. évadja, megéri elkezdeni) (iskolai, slice of life, sport, vígjáték, barátság, úszás)

- Ao Haru Ride (iskolai, dráma, romantikus, shoujo, slice of life, vígjáték, szerelmi háromszög)

- Tokyo Ghoul (akció, dráma, fantasy, guro, horror, lélektani, misztikus, shounen, thriller, tragédia, sok vér)

- Gekkan Shoujo Nozaki-kun (iskolai, paródia, romantikus, shounen, vígjáték, művészet)


Azért leírtam 2014-től, hátha nem láttad még ezeket, "viszonylag" újak.

2016. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Death Parade
2016. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Folytatásokkal nem számolok.


Mostani szezon:

Boku no Hero Akademia

Joker Game

Bungou Stray Dogs

Nagyjából ebben a sorrendben.

A Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu-t nagyon dícsérik, de én nem nézem, így ajánlani sem tudom.


Előző szezon:

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Dimension W

A Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu-t és Ajin-t nagyon dícsérik, de én kihagytam, úgyhogy ajánlani sem tudom.


Előző ősz:

One Punch Man

Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans

Semmi egyéb nem volt, ami középszerű fölé nőtt volna.


Előző nyár:

Akagami no Shirayuki-hime

Gakkougurashi!

A Charlotte-ot nagyon dícsérik, de még nem tudtam rá időt szakítani, így nem tudom ajánlani.


Előző tavasz:

Shokugeki no Souma

Ore Monogatari!!

Yamada-kun to 7-nin no Majo

Nagyon dícsérik a Plastic Memories-t, Hibike! Euphonium-ot és Kekkai Sensen-t, de nem tudtam még rájuk időt szakítani, így első kézből nem tudom őket ajánlani.

2016. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem az egyik kedvencem a Noragami, de szeretem még a Horimiya-t a Death Note-ot, a My Hero Academia-t is.

Párat ajánlok:

Elfen Lied

Code Geass

Neon Genesis Evangelion

Slayers

Slayers Next

Hellsing

Akira

Love Hina

Sailor Moon

Lovely Complex (érdemes elkezdeni)

Toradora

Gosick

Fairy tail (imádom)

Angel Beats

Bokura ga Ita (hallottam róla, egyesek szerint jó, mások szerint nem, én majd belenézek)

Mirai Nikki

Paradise Kiss (ezt is imádom)


Ennyi lenne, remélem kedvet kapsz hozzájuk :)

2021. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!