Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan anime, amelyben a...

Olyan anime, amelyben a főszereplő páros személyiségben és viszonyban hasonló, mint Judy és Nick a Zootopiából (lent kifejtve)?

Figyelt kérdés

A Zootopiában ugyebár Nick csintalan, beképzelt, nagyképű, cinikus, ravasz, de ezek melett karizmatikus és intelligens, valamint állandóan szellemes megjegyzéseket tesz, sokszor Judy kárára, Judy maga pedig a naív, de bátor, optimista, kitartó és kiáll a saját igazáért. (Meg aztán neki is megvan a ravasz oldala, ha azt vesszük, hogy simán kijátszotta Nicket, hogy a róka segítsen neki.)

Ők ketten nagyon érdekes és vicces párost alkotnak, és gondoltam hátha van hasonló főszereplőpáros animékben is. (Manga is jöhet.)



2016. jún. 5. 14:47
 1/6 anonim válasza:
Hát szerintem ehhez nagyon hasonló Misaki és Usui a Kaichou wa Maid sama-ból. (ha érdekel youtube-on fenn van az összes rész felirattal)
2016. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már láttam, de azért kösz.
2016. jún. 8. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel a téma, szerintem a Wolf girl and black prince (Ookami shoujo to kujo ouji) is ehhez hasonló, bár Erika-t nem mondanám intelligensnek.
2016. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Eszembe jutott még a Special A, talán az jobban is megfelel a követelményeknek.
2016. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ron és Hermione

Talisa és Robb(csak fordítva)

Ridley és Link(csak ott mindkettő ugyanolyan mint Nick

2016. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha címeket is írnál, utolsó :D

Mondjuk Ron és Hermione nem jó... amikor még utoljára ellenőriztem, ők nem animében szerepeltek.

2016. aug. 27. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!