Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miről szól? (Durarar! )

Miről szól? (Durarar! )

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni a Durararát, de csak a 12. részig megtekinthető.Viszont nagyon tetszik és szeretném tovább nézni, a következő évadokat meg meg lehet nézni.Az a kérdésem, hogy el tudná-e valaki mondani a 12.-24. részig történt olyan dolgokat ami szükséges ahhoz hogyha tovább nézem értsem is a sztorit.Előre is köszönöm szépen!

2016. jún. 7. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A filmezzeu-n fent van a teljes első évad, én kb. 2 hónapja onnan néztem. (Linket sajnos nem tudok küldeni az oldal szabályzata miatt, még a honlap neve is nehezen ment át a szűrőn. ^^')
2016. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnos már ott se lehet megnézni :/ Majd letöltöm a feliratot meg a videót és csak megleszek valahogy :)
2016. jún. 8. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

nyaa.se ről szedd le.


Amúgy elég sok történt, szerintem a Durarara a Baccano-hoz hasonlóan utolsó részekig egy teljes kuszaság és csak utolsó néhány részben kerül a helyére minden.

2016. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés onnan szedem, köszi.
2016. jún. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!