Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi ennek az "animének" a neve?

Ptlg225 kérdése:

Mi ennek az "animének" a neve?

Figyelt kérdés

Egy 2 részes ova aminek a neve valami crossingstars vagy hasonló, mert van benne egy csillag ékszer ami 2 egybeforrt csillagot ábrázol.

Előre leszögezem csak azért keresem mert úgy emlékszem az egyik ost-je nagyon jó volt.

Arról szól, hogy egy lánynak volt egy balesete és telekinetikus ereje lett tőle(vissza hoz egy elrepült lufit).Az egyik osztálytárs nőjével kísérleteznek vele (téglát mozgat), majd lassan egymásba szeretnek és minden perverz dolgot csinálnak csókolóznak, fogdossák egymást a vonaton, az egyik elrabolja a másikat és a suli szertárában tartja fogva meg egyéb nyalánkságok.

A barátja talán bátyja beteg és agy műtétre megy, ezért a csaj teljesíti az utolsó kívánságát a testvérének és lefekszik vele. A másik csaj akinek ereje van persze rajtakapja őket és kitör a balhé. Na a lány testvére belehal a műtétbe ezért elkel költöznie a rokonokhoz, de persze a másik nem akarja. Hirtelen megnő az ereje, a lány már a repülőn ül és kimegy a wc-ben. Ott a csillag nyaklánca amit kapott a másiktól vibrálni kezd és oda teleportál mellé a csaj, majd az erejével a falnak tolja veszekednek, megcsókolja, majd hirtelen eltűnnek és lezuhannak az égből egy színes helyen lévő tengerbe. Végül kiúsznak a ruháikat ágakra akasszák száradni leülnek a partra és nézik a színes égen a színeket,csillagokat,bolygókat és azt mondja a csaj akinek az ereje van hogy most már látja a jövőt és ők ketten örökké együtt lesznek.

Na remélem nem gondol senki semmi rosszra, egyszer láttam animeddicts-en az egyik borítóját majd lenézetem róla a címet és megnéztem, de persze mostanra már rég elfelejtettem a teljes címét így AA-n nem találom.



#név #anime #Indavideó #Hentai #yuri #crossingstars #egybeforrt csillagok #anime girls
2016. jún. 8. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Kuttsukiboshi
2016. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi zöld
2016. jún. 8. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!