Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez hányadik rész a Full Moon...

Ez hányadik rész a Full Moon Wo Sagashite című animibén?

Figyelt kérdés

Azt a részt keresem ahol egy öregember magányosan él, mert régen elhanyagolta családját, "munkamániája" miatt. Ezért meghaltak. Így az öregember egyedül maradt. Egy nap Mitsukival találkozik és azt mondja neki neki már csak az-az egyetlen értelme az életében, hogy a rózsa amit felesége ( vagy nem tudom, hogy ki) ültetett, kinyíljon és mielőtt meghal láthassa. De sajnos Izumi jött és azt mondta, hogy lejárt az élete az öregember számára. Így hát elvette az életét, az öregember nme bánt meg semmit csak azt, hogy nem láthatta a rózsák kinyílását..... Életemben több, mint 200 animéből ezen sírtam először;(

Köszönöm a válszokat előre is, nagyon rég keresem. :)



2016. jún. 13. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A 34. lesz az szerintem.
2016. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. jún. 15. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!