Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Ao no Exorcist-nek hány...

Az Ao no Exorcist-nek hány része van?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy a sorozat 25 részes de valami Ova vagy Special is van belől azt hiszem.És nem tudom mennyi,az egyik 10 aszt hiszem de ez sem biztos és a másikat nem tudom.Meg az Ova nevét is írjátok le ha lehet


Köszönettel:Egy Anime-fan :D



#anime #évad #OVA #rész #aonoexorcist
2016. jún. 14. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Amennyire én tudom van egy special "Ao no Exorcist: Kuro no Iede" néven, ami egy részes. A 10 részes amiről beszélsz a "Ao no Exorcist: Ura Eku" (Ha jól tudom, ezek 1 percesek. De csináltak belőle egy filmet is: "Gekijouban Ao no Exorcist".

Remélem tudtam segíteni: Egy másik otaku:D

2016. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ :)

Éppen most fejeztem be a sorozatot és nagyon megtetszett de sajna vége és azt mondják nem lesz 2.évad :(

De legalább van még mit néznem :D

Benne van a top 10 listámban

2016. jún. 14. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rajta van a top listámon:3 Kár, hogy nem csináltak neki 2.évadot, pedig kíváncsi lettem volna, mit tudnának kihozni belőle.. Minden esetre, van még elég anime ami megnézésre vár, unatkozni nem fogunk:D
2016. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem az összeset belőle XD

Most jöhet a következő anim :D

Mégegyszer köszi az infókat

2016. jún. 15. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy aktuális e még a kérdés de van 2.évad Ao no Exorcist Kyoto Fujouou-hen névn

Ez 12 részes

2017. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!