Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét ajánlani...

Mlgben13 kérdése:

Tudtok olyan animét ajánlani ami vicces és vannak benne kicsit erotikus jelenetek? Mármint nem hentai hanem például mint a Maken-ki, vagy a Monster musume, a One punch man, vagy a Soul Eater? Tudnátok segíteni, mert unatkozok.

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Sakurasou no Pet na Kanojo


Néha a "lányosabb" kategóriát súrolja, de igazából seinen. Slice of life vígjáték, rengeteg poénnal, néhány ecchi jelenettel és valamivel több mocskos dolgokra hivatkozó/félreérthető beszélgetés, a második felétől pedig már van egy actual storyline is, ami komolyanvehetőséget is ad a történetnek. Én nagyon bírom, többször is láttam, szerintem megér egy próbát :D


1. rész magyar felirattal: [link]

2016. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

B Gata H Kei, a főszereplő lány tervezi el, hogy 100 szexpartnert talál majd magának, de még egy barátja se volt.

Ez kicsit romantikus is ha nem baj, de erotia és humor is van benne bőven.

2016. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!