Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani ilyen sorozato...

Tudtok ajánlani ilyen sorozatot? (többi lent)

Figyelt kérdés
olyan sorozat érdekelne, lehet akár anime is, amiben egí fő történetszál mellet (poszt apokaliptikus, vagy harc, vagy valamilyen más világ,... lényeg hogy ne mindennapos legyen) van egy enyhe szerelmes szál. nem az a nyálas fajta, csak enyhén. ha nincs happy end az előny

2016. jún. 19. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Naruto
2016. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 flillykee ***** válasza:
69%
Fairy tail
2016. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nagy Hanna1012 ***** válasza:
The Devil Is a Part-timer
2016. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
narutot már próbáltam többször is, nekem nem jön be. fairy tail már megvolt. harmadiknak meg mindjárt utánajárok, köszi :)
2016. jún. 20. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Shinsekai Yori (van benne egy kis biszexualitás is, de ez nem jelentős)

Rainbow (itt tényleg egy nagyon kevés szerelmi szál van benne, a történet pedig reális és brutális, elég sok erőszak is van benne)

Code Geass (itt is csak minimális szinten jelenik meg a szerelem)

Fullmetal Alchemist (ez nem éppen happy end), Fullmetal Alchemist: Brotherhood (ez már inkább happy end)

Steins;Gate

2016. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kyokai no Kanata szerintem ez tetszene. Van benne egy kis szerelem is, humoros és van benne vér bőven illetve eléggé drámai... Owari no seraph még az talán, posztapokaliptikus, vámpíros cucc bár nekem annyira nem tetszett de neked lehet tetszeni fog.
2016. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!