Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cosplayesek, szerintetek kábé...

Cosplayesek, szerintetek kábé mennyire nehéz/időigényes/költséges ennek a karakternek a jelmezét elkészíteni úgy, hogy íja is van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval... Ez a karakter az Owari no seraphból Yoichi lenne. Remélem telefonról tudok linkelni:

[link]

Tehát ő. Nagyon megtetszett a karaktere, úgy érzem ha valaha is cosplayeznék, őt akarnám *-* Csak még sose csináltam ilyet és nem tudom, képes lennék-e rá. Leginkáb az íja aggaszt (kommentbe megpróbálom linkelni.) Meg hàt lány is vagyok, ő meg fiú és hosszabb hajam van, mint neki. A szemem pedig barna...

Mit gondoltok, mennyire lenne lehetetlen, mennyire igényelne sok időt? (Az őszi mondoconnal szemezek, hogy arra talán elmennék), illetve egy ilyen elkészítése nagyon drága mulatság?

Bocsi az értelmetlen kérdések sorozatáért! >.<



2016. jún. 21. 21:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Remélem jó a link: [link]

Még valami, egy lány ki tudja magát valahogy maszkírozni fiúsra? És szerintetek ha valaki már gyakorlott jelmezkészítő, akkor annak mennyire lenne nehéz egy ilyen elkészítése?

Remélem nem voltam bicskanyitogató a stílusommal és nem irritálok senkit! >.<

2016. jún. 21. 21:45
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az íj elég egyszerű, csak meg kell rajzolni, eva foam-ból ki kell vágni és festeni. Ha száradási időt is nézünk akkor is pár napos munka max.


Persze ennél részletesebben, bonyolultabban is meg lehetne csinálni, de így is jól nézne ki hiszen nem túl részletes darab, kezdőként pont jó.


A cosplaynek épp az a lényege, hogy bármilyen karakterré átalakítod magad, gyakarolni kell hozzá a sminkelést, kontúrozást, ha fiúsabban akarsz kinézni. De ez a karakter pont, hogy olyan kis lányos fiúnak tűnik szóval nincs nagy szükség arra, hogy túl férfiasra sminkeld magad.


A haj és a szem nem gond, ezért használnak a cosplayesek parókát és kontaktlencsét. :) Egy parókára én midnenképp beruháznék a hitelesebb cosplay érdekében, de ha nem szeretnél kontakt lencsét az a szemszín különbség nem akkora gond.


Hogy mennyi idő, az attól függ tudsz-e varrni, vagy készen vennéd a ruhát, segítene-e benne valaki. Az íj pár nap alatt megvan.

A költségvetés is attól függ honnan szeretnéd beszerezni a jelmezt, ha magad varrod az anyag ára olcsó, az eva foam kicsit felviheti a végösszeget de nem hinném, hogy vészes lenne, parókát is tudsz pár ezerért rendelni.

2016. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!