Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes végig nézni az Assassi...

Érdemes végig nézni az Assassination classroom című animét?

Figyelt kérdés

Az első részét láttam,de nekem annyira nem tetszett.

Azt szeretném tudni,hogy nektek mennyire tettszett,esetleg vélemény kérni.

Meg azt,hogy Nagisa mot lány vagy fiú?


Köszi



2016. jún. 23. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem jött ki az utolsó része, de eddig nekem nagyon tetszik, egy erős nyolc, esetleg egy gyengébb kilenc pontot is megérdemel szerintem egy tízes skálán. Jó a humora, szerethetőek a karakterei, az első évad végére szépen felpörögnek az események, a második évadban pedig szépen jönnek a magyarázatok, és ügyesen vezetik a vége felé a történetet.

Nagisa fiú, egyébként nem tudom, miért hiszi mindenki azt, hogy lány, pedig szerintem elég egyértelmű a neme, de lehet azért, mert már láttam egy pár trap karaktert. De arra is lesz magyarázat a második évadban, hogy miért lányosabb a kinézete:)

2016. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor adok neki egy esélyt :)
2016. jún. 23. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Én dobtam. Gyakorlatilag semmiről se szól csak bénáskodnak.
2016. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2016. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Én követem, az első évad jó volt, de azóta kezdem unni, mivel ugyanaz a poén újra és újra, így túl a másik(utolsó) évad közepén erősen gondolkozom, hogy abbahagyjam. Amúgy nem te vagy az egyetlen aki gondolkozik Nagisa nemén, az osztályából se tudja mindenki az elején, amúgy nem transzfesztita, vagy meleg, csak lányosan néz ki szerencsétlen.
2016. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Szar.
2016. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg jó...
2016. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez első rész nem a legjobb de azért szerintem nézd tovább

Érdemes!

Ugyan vannak benne unalmasabb/rosszabb részek

De egészében nagyon jó

2021. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elég gyerekes, tele erőltetett poénokkal
2022. aug. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én évente egyszer-kétszer mindig újra nézem. Szerintem mindenkinek érdemes egyszer végig néznie, mert ugyan néha gyerekesnek tűnhet a sorozat (mint kb. majdnem minden anime a móka kedvéért), komoly témákat is feszeget amik előfordulhatnak a nagyvilágban. Lehet, hogy valakinek kezd unalmas lenni végül a közepe felé vagy akár már az elején, de szerintem érdemes megnézni legalább egyszer, mert a sztorija nagyon érzelmes és jól összerakott. A karakterek fejlődnek, jól ki vannak dolgozva véleményem szerint; a történet is megkapó, remekül kifejezi a jó tanár diák kapcsolatot, van benne izgalom, humor és nem rugaszkodik teljesen el a valóvilágtól. Egy kicsit bemutatja egy bérgyilkos, egy katona, egy tanár és egy diák életét, annak nehézségeivel együtt. Számomra az egész sorozat ösztönzően hat. A vége felé pedig rájön az ember, hogy az életben nem minden fekete-fehér. Kicsit kifejti a döntésekkel járó nehéz lelki súlyt. A helyesnek tűnő döntések mások szemében nem mindig érződnek helyesnek. Még is néha muszáj döntenünk olyan dolgokban amik egy életre szólhatnak.

Persze ez csak az én véleményem. Próbáltam nem spoilerezni miközben összefoglaltam kb. az egészet. A sorozat amúgy csak 2 évados (1. évad 22 rész, 2. évad 25 rész), de van ebből pár OVA és egy 2 részes film is, viszont szerintem jobb a sorozat, mert a filmben csak összesűrítették az egészet.


Nagisa-val kapcsolatban pedig amúgy én is kételyek közt voltam a legelején, de aztán valahogy rájöttem, hogy ő inkább fiú mint lány. A sorozatban is tisztázzák ezt egy medencés bulinál. A lányos külsőnek majd lesz alapsztorija a sorozatban, de az spoiler veszély lenne ha elmondanám. Lényegében Nagisa nem szereti ha úgy néz ki mint egy lány egyszerűen csak így hozta az élete.


Remélem kielégítő volt a válaszom.

2022. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!