Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto shippuden Sakura, sasuke?

Naruto shippuden Sakura, sasuke?

Figyelt kérdés

(Mielőtt akárki elkezdene fújolni igen tudom mi az az anime és mi ennek az animenek a műfaja,de akkor is érdekelne.)Sakura és Sasuke valaha össze fognak jönni a Borutoban láttam,h Sasuke-nak van egy lánya emiatt is kérdezném (sajnos nem volt még teljesen időm végig nézni)

előre is köszi a válaszokat. :)



2016. jún. 23. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd végig az összes részt, úgy jobb. Ne spoilerezd el magadnak, inkább.
2016. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De legalább azt elmonaná valaki,h valamennyi szikrányi lehetősége van ennek,aki mondjuk már látta?
2016. jún. 23. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Összejönnek de az egész inkább csak nevetséges, mint happy end.


Sasuke felcsinálja Sakurat asztál lelép 15 évre gyerektartás nélkül. Utána visszajön pár napra, hogy utána megint lelépjen.


Legviccesebb az egészben, hogy még közös fotójuk sincs, csak Sakura mint valami félnótás összeollózott 2 másik képet magukról, ezért még a lányuk se hitte el, hogy tényleg házasok :DD


Utána meg megint lelépett Sasuke:

[link]


Kishi valoszeg egy barlangban nőtt fel és soha nem volt még nője ha szerinte ez a normális házasság.

2016. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki elkezdte nézni a Narutot egyértelmű,hogy ki kivel fog összejönni. :D Sasuke és Sakura egyértelmű,szintúgy Naruto és Hinata.
2016. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, a üzenetedre itt a válasz:

[link]

2016. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem engedi,h megnyissanm azt írja Error
2016. jún. 26. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Kishimoto azt nyilatkozta, hogy nem szereti a SasuSaku párost, ezért csinálta ezt a szituációt. Ebből is látszik, hogy tényleg a rajongók kedvéért írta meg így, ami nagy hiba, mert ez az egész így elég érdekesre sikerült, és Sakurát sem tudom megérteni, hogy miért ragaszkodik egy ilyen házasságnak nem nevezhető dologhoz. Hozta volna inkább össze őket mással, ha ennyire nem tudott nekik normális befejezést írni...
2016. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam, egyébként más bajom nincs Kisimotóval, meg a Narutot is imádom, meg tényleg van valami abban a nyilatkozatában, hogy a szerelmi történet nem az ő műfaja. (Ennek ellenére a ShikaTema páros azért hitelese sikerült :))Ja, és egyik előző válaszoló, van családja, csak alapból nem romantikus témájú mangákat ír. :D
2016. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!