Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » SPOILER!! Death Note-ot a 25....

SPOILER!! Death Note-ot a 25. részig láttam. Valaki el tudná nekem magyarázni Rem és Misa kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Csak, mert először azt gondoltam, hogy Rem szerelmes Misába, de aztán említi L, hogy Rem lány és megnéztem wikipedián is és ott is azt írták, hogy lány.Szóval akkor most csak nagyon jó barátnők vagy esetleg Rem homosexuális?

2016. jún. 25. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Igazából nincs nagyon meghatározva a halálistenek neme, Japán szinkronoknál megesik, hogy fiatalabb fiúkat erősebb női hang szinkronizál. Minden ország amelyik szinkronizál ők döntik el, hogy milyen legyen.


Igazából nem sokat mondanak erről a kapcsolatról, csak amikor meséli Rem Misának, hogy - hogy tud meghalni egy halálisten akkor ugye egy olyan halálisten halt meg aki Misát megmentette és Rem az ő naplóját adta oda Misának. Lehet, hogy az ismeretlen halálisten halála volt az indítéka, konkrétan ennyit lehet tudni.

2016. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rem nőnemű (már amennyire egy halálisten lehet), és szereti Misát, de nem feltétlenül romantikusan. :) Egészen biztos vagyok benne, hogy Rem nem flörtölne Misával, vagy kezdeményezne testi kapcsolatot, de annyira szereti, hogy vigyázni akar rá és akár az életét is odaadná érte.
2016. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, nagyon köszönöm a válaszokat! :)

Végülis igaz, valószínűleg nagyon szereti Misát (nem szerelmileg) és ezért az életét is odaadná érte. Amikor megtudtam, hogy nő én is erre a következtetésre jutottam, viszont aztán rájöttem, hogy az elején van egy olyan rész, ahol Misa megkérdezi Remtől, hogy "Na és te nem zúgtál belém?" és emiatt nem tudtam ezt hova rakni. (12.-13. rész körül, a rész címe a Szerelem)

2016. jún. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!