Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Régen, hú de régen láttam egy...

Régen, hú de régen láttam egy anime amv féleséget a youtubeon. Most már kezd érdekelni, valaki a címét?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt láttam, és akkor még nem tudtam semmit az animékről, (ami azt illeti lehet hogy rajzfilm nagyon régen láttam)és kicsi is voltam, így nem nagyon tetszett, de már nagyon kezd érdekelni.

Arról szól, hogy 2 lány és 2 fiú beszökik egy uszodába egy medencéhez, visznek sört és fürdőruhát. Ha jól vettem ki, akkor egy lány szemszögéből látjuk a dolgot. Egy párocska már a vízbe is megy, és ott smárol, a csaj pedig a pasi kezét a bugyijához vezeti, a srác el is kezdi tapizni. A csajt, akinek a szemszögéből nézzük, le akarja smárolni a másik srác, aki sört ivott és sörbajusza lett. Ők nincsenek a medencében. Később a két medencés valahogy "összenő" és megtámadja emezt a kettőt. Aztán a csaj a medencébe ugrik aminek az alján van valami kapu amin átmegy és egy hatalmas világ tárul elé, és mintha történne valami a szemével.

Aki tudja, megmondaná a címét?



2016. jún. 27. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem AMV, hanem egy video klip. A DyE együttes Fantasy című száma.

Itt egy link: https://www.youtube.com/watch?v=6QFwo57WKwg

2016. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aztaa tényleg ez az

köszi ^^

2016. jún. 29. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!