Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok nekem jó harcos,...

Tudtok nekem jó harcos, kalandos animéket?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok,amik nincsenek tele tömve mindenféle szép kislánnyal,akik természetesen mindegy szálig a főhősért rajongnakés persze majdnem mindenüket mutogatják,a főhős ne valami nyámnyila kis moe fejű ne bánts virág legyen.Ne legyen teletömve ecchivel és azért a nagyon komoly történetet is inkább hanyagoljuk.(Itt arra a nagyon nyomott hangulatú,drasztikus sztorikra gondolok.)

Szóval amit elvárok:

Legyen izgalmas története,egy normális főhőssel,jó harcok és kalandok.

Gyakorlatilag ezeken a határokon belül bármilyen lehet,akár Dragon ball féle (szerintem ez egy tök jó anime,de lehet komolyabb történetű)



2016. jún. 29. 02:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Még példák:

Sámán király

Yu yu no hakusho

Inuyasha

(Szeretem a régebbi animéket,mind rajzolásra,mind kidolgozásra és úgy az átlag hangulatuk is bejön.Nem baj az sem,ha romantikus csak ne szúrja el azt a harcos,kalandos hangulatot.Ja,és a moe fej hiánya nagyon fontos!pl. a SAO,ami amúgy sem nagy kedvencem tipikus moe fej áradat!)

2016. jún. 29. 02:07
 2/13 anonim ***** válasza:
huh...rengeteg van! A shingeki no kyojin az én személyes kedvencem, de ott a fullmetal alchemist, hunter x hunter, D.gray-man, Fairy Tail, code geass, One Piece, Komoly történettel: Darker than black, Psycho pass... Az utolsó nagyon nagy kedvencem :D yu yu hakushot is imádom! :)
2016. jún. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*az előzőből kimaradt, ha beírod: "shounen-fight anime" akkor kismillió találatotad majd ki. :D
2016. jún. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bleach

A vadon hercegnője

Yugi-oh

2016. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Brave 10
2016. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

inuyasha

D.gray-man

2016. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fullemtal Alchemist: Brotherhood. Kb tökéletesen megfelel a leírásodnak és sokak szerint az egyik legjobb anime (nekem is simán top 5).

Még ajánlom a Baccano!-t, ez egy rövidebb anime, ilyen gengszteres, jó pörgős és vannak benne nagyon elvetemült karakterek.

2016. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán a most futó Bungou Stray Dogs-t mondanám. Valójában nem egy nagy szám, de a leírtaknak épphogy megfelel.
2016. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
One Piece, Yu Yu Hakusho
2016. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

JoJo's Bizarre Adventure sorozat:


JoJo's Bizarre Adventure (2012)

JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders 1-2. évad

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (most fut)


Ez egy régi klasszikus manga mondern feldolgozása, ami tökéletesen megfelel az általad leírtaknak. Minden ecchi, hárem, moe baromságot és modern shounen klisét nélkülöz, emellett pedig drámai, és eszméletlen férfias. Ráadásul, ha tetszett a Sámán Király, akkor imádni fogod, ugyan is a karakterek mögött megjelenő szellemalakokat a Stardust Crusaders találta fel, és forradalmasította még jóval a Persona előtt.

2016. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!