Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Uchiha Mikoto, hogy is van ez...

Uchiha Mikoto, hogy is van ez a Narutoban? Több alant

Figyelt kérdés
Tehát sok helyen láttam már hogy Uchiha Mikoto nevét, (főleg hentais oldalakon, ahol felnőttként van ábrázolva) az animében már a 400-as részeknél járok és eddig csak a gyerekkora volt bemutatva... Ki is ő valójában? Lesz még egyáltalán szerepe? Vagy csak kitaláció a felnőtt külseje???

2016. júl. 1. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Itachi és Sasuke édesanyja, nem kitaláció, de fontos szerepet nem fog kapni.
2016. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meg másik személy akiről szintén nincs sokminden, HInata testvére, Hanabi. Őt is sok hentai oldalon láttam, animében pedig elég kevésszer... Ővele tényleg mivan? Nem volt ott a feltámadt sinobik elleni harckor sem, pedig ott mindenki ott volt...
2016. júl. 1. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a faluban maradt védelmezni azt.
2016. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Uchiha Mikoto sehol sem kap sok szerepet, illetve mindig csak visszaemlékezésekben szerepel.

Hanabi kicsit fontosabb, mivel még él és hivatalosan is a Hyuga klán vezetője, de ennek ellenére ritkán jelenik meg. Egyedül az utolsó Naruto filmben (The Last: Naruto the Movie) kap komolyabb szerepet.

2016. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az összes részt láttam a sima Naruto-ból is és a Shippuudenből is, de nem tudom, hogy hol láthattad Mikoto-t gyerekként. Ahogy előttem írták, Hanabi a Lastban kap szerepet, ahol elveszik a szemeit, és felébresztik belőle a Tenseigan-t.
2016. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!