Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Doukyuusei-hez hasonló animék?

Doukyuusei-hez hasonló animék?

Figyelt kérdés
Mindenképp shounen ai/yaoi legyen :3

2016. júl. 2. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

[link]

Egyiket se láttam de biztos jók :D

2016. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó, akkor inkább olyan írjon, aki ismeri is XD
2016. júl. 3. 14:08
 3/8 anonim válasza:
42%

Jujnou romantica, Sekaii ichi hatsukoi, love stage, no. 6

Nem tudom melyiket láttad ezek közül de azért leírtam azokat amik nekem nagyon bejöttek :)

2016. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Én az összeset láttam ami le volt írva, a No.6-ot nagyon ajánlom nemcsak shounen-ai terén került fel a listámra a grafikája is szép és a története is izgalmas de ne várj tőle ilyen ölelkezős csókolozós agyon romantikázott történetet..a Junjo Romantika és a Sekaichi Hatsukoi t mind a kettőt végig néztem nekem ez a fajta rajzolás egyáltalán nem tetszik ugyhogy a történetre térek inkább át...én sok párosnál éreztem azt hogy az ukékat átviszik nagyon lányosba és a 3. évadra kicsit unalmas hogy ugyan az van szeretik egymást de az uke állandóan elutasító a seme állandóan rámászik a végén átmegy egy kicsit szexuális zaklatásba:D (Junjo Romantica)

a Sekaichi Hatsukoi ban is lányosabb az uke de sokkal érdekesebb és élvezhetőbb az anime és a történet..SZERINTEM én inkább mangát szoktam olvasni ugyhogy a mostani animékről nem sokat tudok mondani de ezeket én is láttam^^

2016. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezeket én is láttam, de azért köszönöm. A doukyuusei-ben a hangulat és a történet fogott meg igazán, na meg az egész animációja és rajzolása is tökéletes volt szerintem. Ilyesmiket keresnék igazából.
2016. júl. 13. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Hangulatra talán a Kono Danshi... ova-k közelítenek leginkább a Doukyuusei-hez.

Kono Danshi, Sekka ni Nayandemasu.

Kono Danshi, Uchuujin to Tatakemasu.

Kono Danshi, Ningyo Hiroimashita.

Kono Danshi, Mahou ga Oshigoto Desu.

2016. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már ezeket is láttam. Azért köszi :)
2016. júl. 13. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából valószínűleg minden fellelhető jobb shounen ai/yaoi animét láthattál, mert nagyon kevés van belőlük. Érdemes lenne talán az eredeti szerző Nakamura Asumiko munkásságát átböngészned.
2016. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!