Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kilátta a Hakuouki-t?

Kilátta a Hakuouki-t?

Figyelt kérdés
És természetesen a többi évadot és film verziót. Hamarosan befejezem az első évadot , de kíváncsi vagyok tehát egy kis "spoiler segítségre" lenne szükségem. Találtam egy pár oldalt és képet ahol azt írják mindenki meghal. Ez tényleg így van?! (Csak mert olyan kár értük mert tök cukik (és természetesen szexy-k)):(

2016. júl. 5. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki, de elég sokan. Ebben a tekintetben legalább közel történelemhűek voltak a készítők (a Shinsengumi egy valóban létező katonai alakulat volt, az animében szereplő tagok is léteztek, és olyan pozíciót töltöttek be, mint az animében, de a Meiji-restauráció elleni lázadások során, mivel ők továbbra is a sógunátusnak voltak hűségesek, vagy kivégezték őket, vagy a harcokban haltak meg).

Mondjuk a filmet még nem láttam, de szerintem nem a történetet folytatja.

2016. júl. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mindenki végül vámpírrá fog változni?
2016. júl. 6. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre már nem emlékszem pontosan, de szerintem nem, viszont lesznek páran.
2016. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sima végén nem lehet eldönteni , hogy Hijokata meghal-e vagy nem , de a külön filmbe ami a 2.évadot dolgozza fel túléli ( de a voltságba meghalt ). És ha jól emlékszem talán az elején 2 en kilépnek , de ebbe nem vagyok biztos.
2016. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Senki sem lép ki az elején (én ilyenre legalábbis nem emlékszem). A legfőbb karakterek akiknek nagy szerepük van mind maradnak a Shinsegngumi-ban. A 2.évad végén mindenki meghal, mert ugye eddig az ellenség kisebb csapatokat küldtek hogy támadják meg a várost amit a Shinsengumi legtöbbször kivédett.(Nem emlékszem hogy tényleg így volt-e). Egyszer csak szembe mennek a főellenséggel, és bár nagyon nagy sikerrel győznek mind meghalnak. A legtöbb Shinsegumi (most a legfőbb karakterekről beszélek, nem a kék ruhásoról tehát parancsnokok(?) asszem' azok voltak:D) tag a csata közben okozott sérülésekben halnak meg vagy abban h átváltozott (ami azt jelenti akárhányszor átváltozik annál rövidebb élete lesz) és emiatt hal meg, de Hijikata (aki a Shinsengumi-ból legutoljára hal meg) vívja a legnagyobb harcot nem mással mint Kazamával. Azt hiszem úgy hogy egyszerre szúrnak bele egymásnak a szívébe és ebbe belehalnak. Szerintem ez egy nagyon szar vég volt:D Bár nagyon a kedvencem maradt, nem tudom hogy miért. Én azt hittem a csata után mindenki boldogan éli együtt a hétköznapjait mert hát ugye ez egy utolsó csata volt. De nem, így fejezte be az író szrtm mert hősies halálálként akarta feltüntetni a Shinsengumi tagokat. Persze Chizuru életben marad.....

Bocsi ha sokat írtam:)

2016. júl. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna lespoilerezni az anime utolsó kb. 2 részét, elvégre a kérdező mint írta, csak az első évadnál jár^^ Mellesleg továbbra is azért haltak meg, mert a Shinsengumi a valóságban is létezett, és a valódi tagok 90%-a is meghalt a Meiji-restaurációnak köszönhetően (vagy kivégezték őket, vagy a csatákban estek el), és a készítők ennyiben is hűek maradtak a történelemhez (a vámpíros dolgot leszámítva közel történelemhű az anime, így gondolom, a visual novel is, amiből adaptálták, bár azt nem ismerem, így nem tudom, milyen lezárásai vannak).
2016. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösziii!!!:)
2016. júl. 9. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!