Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megéri olyan embernek MondoCon...

Megéri olyan embernek MondoConra menni, aki nem szereti az animéket?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mintha egy szűzzel feküdnél le.. Nem.
2016. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1. Szar példa volt
2016. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem csak animés dolgok vannak.

Én is úgy megyek.

2016. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy is érdemes kilátogatni. Ha mondjuk az ember gamer, sorozat vagy filmrajongó, esetleg valami rajzfilmes fandomért van oda, simán beleillik a con célközönségébe.
2016. júl. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Negyediknek teljesen igaza van. Nemcsak anime van conon, de azért az a legjelentősebb. Van külön gamer rész is, rengeteg cp van játékokból is, de filmes részek is vannak (tavaly a Star Wars volt jelentős, azt tudom), illetve tavaly volt valami katonai bemutató is. Úgyhogy nemcsak animék vannak, de az a legjelentősebb (2. a játékok, 3. a filmek az eddigi tapasztalataim szerint, de a Mondocon honlapján fent vannak a programok).
2016. júl. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koruchi válasza:
Ha nem szereted az animéket, akkor is megéri. Sokan a jáékok miatt mennek el. Ha az érdekel téged, a D csarnok lesz a te helyed. Lesz sok cosplay, de nem csak animékből, hanem különböző marvel figurák, Star Wars, sorozatok és filmek karakterei fognak melletted elsétálni (a sok cicafüles lányon kívül). Én ajánlani tudom csak, ha egyszeri alkalom is lenne, egy jó nyári élménynek elmegy :)
2016. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából a filmekért, sorozatokért sem vagyok oda, elsősorban a társaság miatt mennék, odamenni új emberekhez beszélgetni, ilyesmi.
2016. júl. 12. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Megéri! Miért? Mert az animét nem lehet nem szeretni, mivel kismilliónyi műfaja van, mindenki ízlésére van minimum 1 anime... öhm..ja. Meg ugye vannak pc-ek is, meg lehet nevetni a crosplay-eken. :D (mikor másik nembe öltözöl valakinek) :)
2016. júl. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedni lehet oda menni simán, a többség hihetetlen nyitott és kedves :) illetve évről évre egyre nagyobb a "gamer-részleg" +sok a kva szép cosplay :D :3
2016. júl. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igaz, a nyári Connak már vége (ami nekem egyébként az első volt), de szerintem mindenképpen megéri! Én sem vagy túlzottan az animék megszállottja, csak néhányat ismerek, mégis nagyon jól éreztem magam. Mindenki hihetetlenül kedves, nyitott, közvetlen, akárkihez oda lehet menni. Itt még az sem furcsa, ha csak úgy odamész egy idegenhez, és megöleled:D
2016. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!