Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akagami no shirayuki anime...

Akagami no shirayuki anime 25. részétől valami folytatás?

Figyelt kérdés
megnéztem indavideón a 25.részig, de tovább nem találom. Valaki tud segíteni? Hol lehet elérni a folytatást? Nagyon érdekel! Hallottam, van még 3.évad is.

#folytatás #anime #Indavideó #Akagame no sirayuki
2016. júl. 14. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs harmadik évad, eladásokat nézve pedig nem is valószínű, hogy lesz
2016. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neeee, tehát nincs a 25.résztől semmi??? De akkor hogy végződik? Annyit tudok, hogy Shirayuki meg Zen elmennek randira egy napra. de semmi tovább?? :'O
2016. júl. 14. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:
A manga még mindig fut, esetleg azt tudom elolvasni. Regisztráció után online tudod AA-n olvasni, de még csak az első 23 fejezete van lefordítva. Angolul 76 fejezete van.
2016. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok hasonlót?
2016. júl. 14. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Hasonló animék:


Saiunkoku Monogatari

Akatsuki no Yona

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Emma: A Victorian Romance

2016. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. júl. 15. 10:54
 7/10 anonim válasza:
Pont most végeztem az utolsó résszel, de ez annyira lezáratlan... Kell folytatás, hiszen még Mitsuhide nem jött össze Kikivel, Izana még meg fog házasodni és Shirayukinak még meg kell látogatni Raj-donot. Nagyon sok dolognak kell még történni, és ez így lezáratlan. Én bízok benne, hogy lesz harmadik évad, mert Zen és Shirayuki esküvője se volt még meg. És tuti hogy, hogy Obi sem marad egyedül, szerintem a régi társával fog összjönni. Amúgy valaki shippeli Mitsuhidét, Obit, Izanát vagy Ryut Shirayukival? Én mind a négyet ^^
2016. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért lezáratlan, mert a manga még fut. A készítők nem fognak folytatni egy veszteséges sorozatot, csak azért, mert nincs lezárva (kivéve mondjuk az A-1 Pictures stúdiót, ők gyakran folytatnak veszteséges sorozatokat is, mivel szezononként kiadnak legalább egy animét, az animáció minősége meg gyakran filléres, de egy kisebb stúdió, vagy egy olyan, ami örül, ha évente ki tud adni egy-két animét, ilyet nem engedhet meg magának). Eleve az animeadaptációkat reklámnak szánják az alapműhöz (manga, light novel, visual novel, játék...), és ha jól emlékszem, a manga eladásait se dobta fel az anime (mangaeladásokat ritkán nézek, így ebben tényleg nem vagyok biztos). Egyébként shoujohoz képest jók voltak az eladásai, de folytatáshoz ez kevés. Mondjuk még nem jött ki az összes BD/DVD lemez, de maximum akkor történne csoda, ha az eladások megduplázódnának vagy megtriplázódnának. Amúgy már az is csoda, hogy egyáltalán 2 "évadot" megélt, de csak azért, mert eredetileg ennyire tervezték, csak kettészedték, hátha így tovább megmarad a köztudatban.
2016. júl. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
24%
Hát én ettől függetlenül nagyon reménykedek ^^
2016. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába reménykedtek, annak idején a Fruits Basketet se folytatták, pedig annak még össze is állt a hatalmas rajongótábora petíciót benyújtani.
2017. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!