Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a "Re:Zero...

Mi a véleményetek a "Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu" c. animéről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik , hogy a főhös egyáltalán nem erős (bár kitudja mi lesz a 18.részben, nagy twist az 100%) és a suffer momentek is jók bár sokan utálják nekem tetszenek.

#anime #kulcsszó #időutazás #Subaru #Puck #Betelguese #10/10waifumaterialrem #whoisrem #uwontreadthisanyway
2016. júl. 26. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az évből az egyik kedvencem. Jó a tempó, a történet, bár elég sok a kérdőjel, amikre egyhamar biztos nem kapunk választ. Gondolkodom a light novel beszerzésén is, ha esetleg nem lenne folytatás (bár tekintve, hogy a v1 eladása közel 10k, illetve a light novel eladásait is megdobta az anime, remélhetőleg lesz második évad).

Sokaknak az nem tetszik, hogy Subaru kicsit töketlen, de nekem meg pont ez az egyik legnagyobb pozitívuma. Egy NEET srác, aki egyik pillanatról a másikra átkerül egy másik világba, ne legyen szuperhős. Ráadásul a sok halál is rendesen megviseli az idegrendszerét, én még azt mondom, hogy egy átlagos emberhez képest így is rengeteg mindent kibírt. A kedvenc részem egyértelműen a 15. rész volt, szerintem az volt az anime egyik tetőpontja (konkrétan percekig csak ültem és néztem magam elé), bár a 17. rész is elég erős volt. Lehet, még a kedvencek közé is bekerül, eddig mindenesetre elég nagy esélye van rá.

2016. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is pont ez tetszik benne, amúgy egy kis infó a 18.részről:


Azt volt írva, hogy ez lesz az eddigi legjobb rész a sorozat kezdete óta , meglesz toldva 5 percel a rész, nagyon várom.

2016. júl. 26. 10:22
 3/4 anonim válasza:

Én eleinte nem akartam megnézni, de végül rászántam magam és nem bántam meg. Bár tényleg sokat utálják azért mert keveset tudunk a szereplőkről, de ennek az animének más erősségei vannak. A történet fordulatos és bár kevés infónk van Subaru-ról, lehet vele azonosulni, sőt én teljesen egyet tudok érteni vele, az ő helyében biztosan én is így reagáltam volna, vagy talán még ezt se bírtam volna ki.

Az különösen tetszik nekem is, hogy Subaru egyáltalán nem az a shounen főszereplő, akit már mindenki megszokott és aki született hős, soha nem adja fel és stb. Komoly erőfeszítésekkel oldja meg a helyzetet és egyáltalán nem csodálkozom a lelki állapotán, hiszen ő többször is átélte azt, amit mi emberek soha nem akarnánk.

Nekem eddig nagyon tetszik és tényleg a 18. rész döbbenetesen jó. Tényleg az eddigi legjobb rész, már alig várom a következőt.

2016. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legjobb anime az évben.


Bár a főhős nem lesz a kedvencem, de a karaktere szerintem pont arra játszik, hogy mindenki megutálja.

2016. aug. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!