Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Saját felügyelettel megnézhete...

Saját felügyelettel megnézhetem? (Nana)

Figyelt kérdés
Szóval néhány hónap múlva leszek 15, viszont a legtöbb helyen 16+-ot láttam a Nana című animére. Nagyon megtetszett a grafika, a történet, a karakterek, szóval nagyon meg szeretném nézni. Igazából a koromhoz képest elég érett vagyok, néha még egy-két horrorra is rászánom magam, barátnőm kedvéért, és néha még a szüleim is oda szoktak hívni filmezni magukhoz, mégha van is benne egy-két olyan jelenet. Szóval az lenne a kérdésem, hogy a Nanát mennyire tartjátok "durvának" ezekből a szempontokból. Be kéne tartanom a 16+ot?

2016. júl. 26. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan nézd meg :) Itt nem a kor a kérdés, hanem hogy megérted-e a filmeket, külömbéset tudsz-e tenni valóság és a CGI között...

Én pl már 13 évesen is csak röhögtem a filmeken, mert foglalkoztam hobbiból speciális effektekkel, és tudtam mi áll valójában a háttérben...(most 18 vagyok, -félreértés elkerülése végett-...)

2016. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan nézd meg, mellesleg tök aranyos tőled hogy próbálod betartani a korhatárt, látszik hogy téged normálisan nevelnek a szülők nem úgy mint sok korodbelit :)

ha betöltötted a 18at írj rám :P

2016. júl. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat, ma el is kezdtem, eddig nagyon tetszik. Köszi :)
2016. júl. 27. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Te milyen helyen érsz? Mi ahol lehetett 12 évesen már lógtunk be 18-as mozikba, de előtte toltuk már rég a 18+-os gameket. Ne viccelj, nézd meg.
2016. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AWWW de cuki vagy :33
2016. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!