Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek van valaki aki...

Titok008 kérdése:

Szerintetek van valaki aki ismer ilyen animét?

Figyelt kérdés
Olyan animét keresnék amiben valami hatására a főszereplő oldalt vált vagy megváltozik (pl.: shana 3 évada/ tokyo gual,) az se baj ha romantikus és ne értelmetlenül változon ez fontos. Köszi a segitséget.

2016. aug. 2. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van.
2016. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem anime (amerikai cucc) de az avatar - aang legendája ilyen. Zuko herceg karakterének a teljes változását részletesen látjuk

Anime is vab elég sok tuti ilyen. Pl Naruto ahol Sasuke egyszerűen gonosz lesz, vagy Gaara aki meg jó. Ha nagyon keresek még tuti van 1000 ilyen

2016. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ebbe változnak , mégha csak egy kicsit is :

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Senjou no Valkyria

Inu x Boku SS

Aishiteruze Baby

Charlotte

Arakawa Under the Bridge

Kimi ni Todoke

Suki-tte Ii na yo.

Soredemo Sekai wa Utsukushii

2016. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hyouka.Lényegében itt a főszereplő változását kell követni egy lány hatására miként változik meg.A szürke emberből,hogy lesz színesebb karakter.Rejtély megoldós,szerintem bejönne neked.

Naruto-itt rengeteg karakter változik.

2016. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket ismertem viszont nem akartam anyit felsorólni, valaki tud még hasonlókat?
2016. aug. 2. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Most hirtelen csak a Fairy Tail ugrott be. Gajeel pl megkínoz két lányt a céhből ellenségként, aztán befogadják, és a mostani fejezetek egyikében már ki lett mondva, hogy bele van zúgva az egyikbe (Levy)
2016. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!