Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animét keresek amiben...

Olyan animét keresek amiben nem csak a kézfogásig jutnak el hanem mélyebben (pl. :az anime első részében megmutatják hogy jönnek össze és utana van a többi) belevezet ezekbe?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Örök vágyam fogalmaztad meg. *.* Csak sajnos nagyon valószínűtlen, hogy ilyen létezik, én még sose láttam. Alapból josei anime lenne, és arra sajnos jóval kisebb a kereslet, mint a shoujokra, shounenekre. -.-
2016. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs ilyen, pedi jó lenne ilyen is.


B Gata H Kei - jut eszembe de ez elég elborult.

2016. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sukitte ii na yo

Bokura ga ita

Ezeket nagyon tudom ajanlani!:)

2016. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mark:) válasza:
High school DxD ebben van minden perverzió hárem
2016. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a high school DxD az nekem sok volt.....nagyon
2016. aug. 5. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Kanokon- csak ez jut eszembe de ez olyan hogy először találkoznak aztan a lany erőlködik hogy bele szeressen az a halandó fiu es ez erről szól es hogy hogyan próbálkozik azt majd meglátod csak az a baj hogy rosszul végződött az anime mert csak annyi volt a vége hogy a fiu kimondta a lánynak hogy szeretlek de ennek ellenére tok jo volt
2016. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oku-sama ga Seito Kaichou!
2016. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!