Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mirai nikki, segítség nem értem?!

Mirai nikki, segítség nem értem?!

Figyelt kérdés

most néztem meg a 9.ik részt, és valamiért egyáltalán nem áll össze.

12:06-nál a hosszú világos lila hajú csaj miért vette elő a kését? mert hinata veszített és meg akarta ezért ölni a fehérhajú csávót? yuno miért ölte meg ezt a csajt? és hinatát miért nem?

aztán meg, miért lettek ezután hirtelen megint barátok hinatával, és miért ment vissza yukki megmenteni őt? mitől kellett megmenteni hinatát? és miért kérdezte hinata yuno-tól hogy "nem csak az apámat hanem a legjobb barátomat is el akarod venni?"? mert az apjának is meg kell halnia majd egyszer mert a játék része? wtf, lécci segítsetek engem is megijeszt hogy miért nem áll össze nekem ennyire a kép xD T.T



2016. aug. 6. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nezd tovabb es megfogod erteni (:

Velem is igy volt mikor neztem h nem allt ossze a kep. De a vegere tiszta lett minden. Ha a vegen se erted akkor kerdezd meg ujra. Addig nem kene leloni a poent igaz? :D

2016. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ááá de biztos hogy ilyen sok mindent nem szabad még itt értenem? mármint konkrétan így az egész résznek számomra semmi értelme nem volt o-o

amúgy köszi a gyors választ:)

2016. aug. 6. 01:27
 3/3 psmarcs ***** válasza:
lehet hogy kicsit késve mondom(és lehet hogy már sikerült kiszeretned yunobol)de van egy OVA ami happy endet csinál az animéből.amúgy én is kivoltam a végén mert yuno volt a kedvenc karakterem.
2017. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!