Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki itt látta a higurashi...

Valaki itt látta a higurashi no naku koro ni kai-t (a higurashi no naku koro ni második évadát)?

Figyelt kérdés

imádtam az első évadot. főleg mert, amikor már végkép halálrauntam magam a slice of life részektől, akkor ütött be a dili, és jött az epic brutál rész, ami kárpótolt mindenért:D

de most kezdtem el a második évadot, a 7.ik résznél tartok és.. unalmas. semmi brutalitás, semmi megrázó rész. :/csak duma és elmélkedés meg slice of life. nagyon csalódott vagyok, és én nemhiszem hogy végignézném mind a 24 részt, ha az összes ugyanilyen unalmas lesz, ami összetöri a szívemet, mert az első évada a kedvenc animém.

mármint, értem a történetet meg minden, de ennyi a dumás, slice of life részekből már bőőőven elég. ez a nyomozgatás meg elmélkedés szerintem nagyon unalmas.

végig ilyen lesz? megéri végignézni?



2016. aug. 8. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szóval ez ilyen iskolai anime?Mert akkor megnézem,mert bejönnek az olyanok. :D
2016. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

? mit értesz az alatt hogy "iskolai anime"?

ez egy horroranime, és érdekelne hogy a második évad végig unalmas lesz-e..

2016. aug. 8. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En valahol 20 korul tartok, de egy idore maga hagytam en is mert mostansag nem volt idom..igazabol megmagyaraznak sok mindent ami az elsoben erthetelen volt es van par izgalmasabb resz most is amiben gyilkolaszas van. Bar szerintem sokkal tobb ez az anime mint ver es horror, erdemes a tortenetre is figyelni es elgondolkodni:)
2016. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ehm, biztos hogy a kai-t nézed?

Nem kevered a rei-vel véletlenül? Mert az full fanservice hülyéskedés.


Egyébként az is lehet hogy igazad van, én a VN-t olvastam és ott a kai még jobb is volt mint az elsõ game (és sokkal brutálisabb). De ahogy nézem, ez nem pontosan adaptálja a VN-t...

Szóval nem tudom, lehet jobban járnál ha te is inkább elolvasnád.

2016. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D igen érdekes a történet is, de bevallom nekem azok a kedvenc részeim..>_< :D


utolsó: a rei-t még nem láttam, de azt is terveztem hogy megnézem, habár így már nem biztos:D de igen a kai-t sajna így uncsinak találom, itt tényleg csak elmagyarázzák hogy mit miért, ami eleinte érdekes volt, de nem tudom elképzelni hogy még majdnem húsz részen keresztül ez legyen:D

amúgy elkezdtem most este a vn-t. most tartok ott, hogy keiichi megtalálta az újságot a balesetről, miközben renára várt.:) várom hogy beinduljanak a dolgok:D

amúgy így kell kinéznie?

[link]

mert elvileg van rá egy mod amivel fel lehet javítani a kinézetét, ti használjátok, vagy az eredetit játszátok?

2016. aug. 9. 00:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kezdheted a kai-val is, szerintem az eredeti játék pontosan lett adaptálva :)

Ez ami a képen van az eredeti sprite-ok és az író rajzolta õket, amivel az a probléma, hogy az író nem tud rajzolni.

Keress rá a PS3 Patch-re, sokkal jobb lesz tõle. (Van egy harmadik sprite verzió is a steames Hou változathoz, a meg túl moe nekem XD, a PS3as egyértelmûen a legjobb)

2016. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen amúgy, elég érdekesek a rajzok :,D okés akkor rákeresek köszi:)
2016. aug. 9. 10:42
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként elég szomorú, hogy csak a vér meg a brutalitás tetszik ebben a zseniális pszichológiai történetben...
2016. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szomorú hogy nem érted amit írok. azt is leírtam hogy a történet is tetszik, csak a brutális részek a kedvenceim. ebben mi a szomorú? szerintem semmi. ízlések és pofonok, ha pedig nem akarod megérteni hogy attól még a történet tetszik, az már nem az én problémám
2016. aug. 25. 20:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Az benne a szomorú, hogy szerinted az elmélkedős-nyomozós rész unalmas, márpedig ha tetszik ha nem, ez a történet lényege, nem a vér meg a brutalitás >.> ._.
2016. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!