Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány évesen mentetek először...

Hány évesen mentetek először MondoConra?

Figyelt kérdés

Én szívesen elmennék idén az őszi MondoConra csak a szüleim biztos nem engednének el egyedül. Amit nem is csodálok mert még csak 14 vagyok (lány :D).

És milyen volt nektek az első MondoCon? :)



2016. aug. 11. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
8 vagy 9, elrángattam anyám. Ebből az alkalomból három dolog maradt meg: szereztünk nekem egy yukatát, ezért minden második csaj fotózkodni akart velem, mert milyen cuki; kaptam egy csomó mangát; még sosem láttam anyám annyira unatkozni.
2016. aug. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 14 éves voltam/vagyok, a mostani tavaszira mentem először.

Szerbiai vagyok, tehát anyum kénytelen volt velem jönni mint sofőröm. :D

Semmiképpen nem akart volna jönni, utálja az animéket (bár még egyet se látott), de mivel az én jegyem ingyenes volt (nyertem) ezért rábólintott, hogy élvezzem csak ki, megérdemlem. ^^

És nagyon király volt, de egy darabig még bizti nem fogok újra menni, mert Pest messze van, és sok (nagyon sok) pénz kellene hozzá... :D

Amúgy nem ment be, mivel barátaink is jöttek, ők elvoltak a városban amig én és a barátnőm bent járkáltunk. Szóval szerintem téged is elengedne, ha haverok is mennek még jobb, bár attól függ hol laksz...

2016. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos egy animés barátom sincs... csak nem tudom milyen lenne anyummal mászkálni. Egyedül természetesen nem lehetek ott :D
2016. aug. 11. 00:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen mentem egyszer apummal, de max egy órára néztünk be, aztán következőre egy barátnőmmel mentem egész napra, s azóta minden conra mentem a barátaimmal. Szerinten egy picit a szülők is élvezik, mert elég sok érdekes cosplay van, apámnak legalábbis tetszettek. :D Viszont sokkal jobb élmény barátokkal menni. Engem a szüleim nagyon szoktak félteni, ezért csoda hogy barátokkal el szoktak engedni conokra, de csak azért volt, mert az első conon apám látta, hogy teljesen biztonságos.

Egyébként conon nagyon könnyű csapódni emberekhez.

2016. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne búsúlj, engem még 16 évesen se engednek, el pedig fiú vagyok, méghozzá 182 cm-el...
2016. aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19 évesen ebben az évben tavasszal és nyáron. Sok cuki lányt lehet ott látni. :3
2016. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

17 évesen azt hiszem:D De nem azért mert korábban nem engedtek volna. Jó volt, szép emlék marad:)

Amúgy csak kíváncsiság: akiket nem engednek azokat azért nem engedik mert sokat kéne utazni, vagy miért?

2016. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kérdező, hol laksz?:o
2016. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2016. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2006-ban voltam Con-on először, úgy nagyjából 12-13 évesen. Az már/még a MAT-os Pecsás Con volt. :D
2016. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!