Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem hasonlít...

Csak szerintem hasonlít túlságosan a deadman wonderland a naruto-ra ezekből a szempontokból?

Figyelt kérdés

lehet hogy csak én látom így, de nekem viszont annyira szúrja a szemem:D

pl amikor *spoiler* Holló ellen küzd, ott amikor már teljesen leverték, és azt hisszük minden veszve, visszaküzdi magát, és mondja ugye hogy én élni akarok, majd hogy a "nevem xy" miközben kiüti Hollót. erről nekem full Naruto jutott eszembe, mert eskü, mellé lehetne rakni rengeteg naruto harc jelenetet és konkrétan ugyanez lenne. leverik narutot, majd amikor már azt hisszük ennyi, akkor visszaküzdi magát, elszántan/dühösen elmondja a célját, majd "a nevem Naruto Uzumaki" és kiüti az ellenfelet.

vagy akár a 6. részben is amikor a kiscsaj ellen harcol és a harc végénél egy teljesen naruto-s monológot lenyom, már konkrétan a hangja is majdnem ugyanolyan volt ,meg ahogyan beszélt ééés kiüti.

nem vagyok nagy naruto fan, de ezekre nagyon emlékszem, és engem kicsit zavar hogy ennyire hasonlít rá a deadman wonderland. persze sok animében van visszajövetel a harcokból, vagy monológok, de itt full olyan, és sok harc, akció anime után elmondhatom hogy még sosem láttam ilyet, hogy az egyik ennyire hajazna a másikra.

habár lehet, csak nekem jutott valamiért eszembe?:D szerintetek?



2016. aug. 12. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok shounen-ben pont ugyanez van...
2016. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze de mint írtam, itt kifejezetten feltűnő volt nekem, de akkor ezek szerint csak nekem jutott róla ez eszembe:)
2016. aug. 12. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyik shounenbe ez van, a Naruto csak egy a sok közül. A sztori teljesen más, szóval biztos nem a Narutóra gondolt a készítő a manga rajzolása közben.
2016. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!